سرخ نیوز | حاشیه سازی علیه هادی چوپان ؛ از یک به ظاهر ایرانی تا بدنساز ناکام برزیلی!

حاشیه سازی علیه هادی چوپان ؛ از یک به ظاهر ایرانی تا بدنساز ناکام برزیلی!

کدخبر (229293) | 23 شهریور 1402 | ساعت 18:44
0 1694
حاشیه سازی علیه هادی چوپان ؛ از یک به ظاهر ایرانی تا بدنساز ناکام برزیلی!
در حالی که آپدیت بدنی اخیر هادی چوپان به شدت خبرساز شده، برخی که تا چندی پیش در ظاهر خود را دوست نشان می‌دادند، این بار به طور علنی علیه هادی چوپان حاشیه سازی کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، آپدیت بدنی جدید هادی چوپان همانند یک بمب اتمی در دنیای بدنسازی سر و صدا کرد.

پستی که هادی چوپان حدود دو روز پیش به اشتراک گذاشت نزدیک به یک میلیون لایک دریافت کرده و حدود 80 هزار کامنت نیز زیر این پست درج شده است.

در این میان برخی افراد ایرانی مرتبط با بدنسازی که در گذشته با هادی چوپان در ارتباط بودند بلافاصله بعد از این پست هادی اقدام به حاشیه سازی کردند و با انتشار تصاویری از این آپدیت بدنی، او را متهم به استفاده از سینتول کرده‌اند.

حاشیه‌سازی‌هایی که در نهایت باعث انتشار برخی محتواها در صفحات بین المللی بدنسازی شده و در شرایطی که هادی ابتدا با آپدیت بدنی عضلات پشت و سپس پکیج بدنی خود دنیای بدنسازی را تحت تاثیر قرار داده و جدی ترین مدعی فتح ساندو بوده، شاهد این موضوع هستیم که برخی رسانه‌های خارجی با استناد به همین حاشیه‌سازی‌ها، هادی چوپان را زیر سوال برده‌اند.

هادی چوپان ؛ بدنسازی بی‌همتا

کدام قهرمان مستر المپیا را سراغ داشته‌اید که از گچ کاری و کارگری شروع کرده و به قهرمانی در بزرگترین استیج بدنسازی رسیده باشد؟ هادی چوپان با تمام محدودیت‌ها هیچ گاه عقب نشینی نکرده، حتی در روزهایی که 12 ساعت را صرف کار کرده و بعد از آن راهی باشگاه شده.

قهرمان که هیچ، کدام بدنساز صاحب نام جهان را می‌شناسید که روزگاری با شیر و کلوچه عضله ساخته؟ کدام قهرمان مستر المپیا حضور در این مسابقات را به دلیل ویزا از دست داده؟

کدام یکی از آنها روی سرامیک کف فرودگاه خوابیده؟ بیگ رامی را فراموش کرده‌اید؟ او 10 روز قبل از مستر المپیا سال گذشته وارد خاک آمریکا شد و وقتی تنها چند ساعت موفق به پیدا کردن مواد غذایی مورد نیاز خود تا مستر المپیا نشد، مشکلات عصبی وی شروع شد. سال گذشته و با آپدیت‌هایی که از بیگ رامی منتشر شده بود، او را جدی ترین مدعی قهرمانی در لاس وگاس می‌دانستد اما مشکلات عصبی که از همان زمان ورود به آمریکا آغاز شد در واقع ریشه ناکامی‌های بعدی او و آتروفی‌هایی بود که در عضلات او پدیدار شد.

هادی چوپان قهرمانی است که هیچ جای دنیا هم‌تایی ندارد. حال افرادی که به هر دلیلی منافعشان به خطر افتاده به دنبال زیر سوال بردن این قهرمانی ایرانی هستند. یک روز با پخش کردن ویدئوهای خصوصی وی و روز دیگر با زیر سوال بردن پکیج بدنی این بدنساز ایرانی. قابل پیش‌بینی است که موارد این چنینی تا استیج اورلاندو ادامه خواهد داشت و دشمنانی که خود را دلسوز نشان می‌دهند تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا هادی چوپان رنگ دومین ساندو را نبیند، که البته در پاسخ‌شان باید گفت: زهی خیال باطل.


 صفحه بدنسازی سرخ نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید: https://www.instagram.com/sorkhnews_gym


هادی چوپان قطعا تنها مدعی قهرمانی در مستر المپیا است که در کنار مشکلات روتین بدنسازان، باید با مصائب ویزای آمریکا هم کنار بیاید تا بتواند حتی یک ماه هم که شده زیر نظر مربی خود تمرین کند. او نه تنها از سوی هیچ نهاد داخلی و حتی فدراسیون بدنسازی حمایت نشده، بلکه با چنین سنگ‌اندازی‌های از جانب برخی افراد ایرانی نیز مواجه می‌شود!

کامنت جنجالی بدنساز برزیلی؛ شما کجای کاری آقای رافائل براندائو!

تصویری که از هادی چوپان در شبکه‌های اجتماعی پخش شده دست به دست چرخیده و سر از یک صفحه اینستاگرامی برزیلی درآورده است. اینکه یک صفحه در برزیل، کشوری که یک بدنساز به افتخار گرگ ایرانی، نام خود را «چوپان برزیلی» گذاشته، چه در مورد هادی نوشته چندان موضوع بحث نیست.

نکته آزار دهنده، کامنتی از یک بدنساز حرفه‌ای به نام «رافائل براندائو» است. بدنسازی که سال گذشته در مستر المپیا دهم شده و سابقه دو قهرمانی در استیج‌های آرنولد کلاسیک برزیل و رومانی را داشته و امسال در مسابقات شرکت نکرده تا بلکه سال آینده شانسی برای حضور در میان 5 نفر برتر داشته باشد.

او با این رزومه زیر عکسی از هادی چوپان نوشته:

افتضاح!

البته که اظهار نظر حق هر کسی است اما واقعا رافائل براندائو که یک سال باید از استیج دور باشد و حتی نتواند به ضعیف‌ترین جایگاه هادی در مستر المپیا نزدیک شود در چه سطحی است که چنین عبارتی را برای گرگ ایرانی به کار ببرد؟ نکته تاسف آور آنجاست که ریشه این صحبت‌ها به یک هم‌وطن هادی بازمی‌گردد!

حتما سامسون داودا هم سینتول استفاده کرده!

به این عکس خوب توجه کنید، چهار مدعی قهرمانی در مستر المپیا 2023 در فیگور جفت بازو از پشت. دست و دلتوئید سامسون داودا هم برآمدگی دارد، آیا این نیز نشان دهنده سینتول است؟ به حاشیه سازی خود ادامه بدهید، ساندوی دوم در انتظار هادی چوپان است، زوزه گرگ بعد از اورلاندو بسیاری را کر خواهد کرد.

 

استارت جرمی بوندیا برای مستر المپیا 2023؛ منتظر بهترین ورژن من باشید!

استارت جرمی بوندیا برای مستر المپیا 2023؛ منتظر بهترین ورژن من باشید!

بیشتر ببینید
20 شهریور 1402 | ساعت 15:10
بیشتر ببینید

آبتین شکرابی و یک مشکل مشترک با ایان والیر؛ استرس، عدم استراحت و این آتروفی لعنتی!

آبتین شکرابی و یک مشکل مشترک با ایان والیر؛ استرس، عدم استراحت و این آتروفی لعنتی!

بیشتر بخوانید
20 شهریور 1402 | ساعت 13:56
بیشتر بخوانید

سرقت بزرگ در میلان؟ / اعتراض میلوس سارسف به نتایج استیج ایتالیا با استناد به کینگ کمالی!

سرقت بزرگ در میلان؟ / اعتراض میلوس سارسف به نتایج استیج ایتالیا با استناد به کینگ کمالی!

بیشتر ببینید
21 شهریور 1402 | ساعت 10:17
بیشتر ببینید

تغییرات بدنی جی کاتلر از 15 تا 50 سالگی

تغییرات بدنی جی کاتلر از 15 تا 50 سالگی

بیشتر ببینید
19 شهریور 1402 | ساعت 17:17
بیشتر ببینید

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
چمن مصنوعی پدل
رونالدو
شما آفلاین هستید...