حاشیه های دربی 100/ مجوز حضور هواداران در طبقه دوم صادر شد

در حالی که بیش از چند ساعت به شروع مسابقه دو تیم پرسپولیس و استقلال در هفته بیست و هفتم لیگ برتر باقی مانده نگاهی به حواشی این دیدار خواهیم داشت.
کدخبر (170116) | 03 اردیبهشت 1402 | ساعت 10:46
0 122
حاشیه های دربی 100/ مجوز حضور هواداران در طبقه دوم صادر شد
در حالی که بیش از چند ساعت به شروع مسابقه دو تیم پرسپولیس و استقلال در هفته بیست و هفتم لیگ برتر باقی مانده نگاهی به حواشی این دیدار خواهیم داشت.

به گزارش سرخ نیوز، روز اول هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس امروز 3 اردیبهشت ۱۴۰۲ با برگزاری 4 دیدار پیگیری می شود. که مهترین آن مربوط به مصاف دو تیم استقلال و پرسپولیس از ساعت 16:00 در در ورزشگاه آزادی است. دربی 100 پایتخت درحالی تا ساعاتی دیگر آغاز می‌شود که هواداران دو تیم از ساعت‌ها قبل از مسابقه حتی بدون داشتن بلیت در اطراف استادیوم آزادی حضور دارند.

نگاهی به حواشی شهرآورد 100 پایتخت:

*بلیت‌فروشی محدود برای ۱۵ هزار تماشاگر در داربی تهران و باز شدن نا به هنگام سامانه اینترنتی بلیت‌فروشی موجب جا ماندن تعداد زیادی از هواداران استقلال و پرسپولیس از این دیدار شده و سودجویان با خرید تعدادی از بلیت‌های این بازی، در حال فروشی بلیت‌های این مسابقه با قیمت‌های نجومی و فزاینده در فضای مجازی و در محیط مقابل استادیوم آزادی به طرفداران این دو تیم هستند.

* دو بخش از ورزشگاه آزادی که در دست تعمیرات قرار گرفته پرچم‌های بزرگی از پرسپولیس و استقلال روی آن قرار داده شده و با پرچم‌های ایران این مناطق محصور شده است.

*قرار است امروز علی عبدالمالکی از خوانندگان موسیقی برای تماشاگران به مناسبت عیدفطر چند آهنگ را به صورت زنده اجرا کند.

*همچنین دو پیراهن تفحص شده پرسپولیس و استقلال در مناطق شلمچه قرار است از سوی بازیکنان دو تیم گلباران شود پیراهن شماره 13 متعلق به محمد مایلی‌کهن است و پیراهن شماره 5 متعلق به شاهین بیانی است و هر دو از پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس هستند که سال‌ها در این دو باشگاه بازی کرده‌اند. پیراهن این دو پیشکسوت در مناطق شلمچه تفحص شده بود.

*تماشاگران از هم اکنون در حال تشویق تیم‌های محبوب خود هستند و روی سکوها نیز یک بنر به نام روز شهدای ورزشکار که مصادف با 2 اردیبهشت است نصب شده است. برخی تماشاگران از شهرهای مختلف برای تماشای مسابقه به ورزشگاه آمده‌اند این در حالی است که آنها هیچ بلیتی خریداری نکرده‌اند و پشت درهای ورزشگاه حضور دارند.

*درگیری هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس و پرتاپ اشیا به سمت یک دیگر *ظرفیت سکوهای ورزشگاه یک ساعت پیش از آغاز بازی تکمیل شد. *سیدحسین حسینی و علیرضا بیرانوند در هنگام ورود به زمین به شدت از سوی هواداران دو تیم تشویق شدند. *بیراوند با یک پشتک روی زمین هواداران پرسپولیس را تهییج کرد و همین امر باعث شد پرسپولیسی‌ها لحظاتی او را به شدت تشویق کنند. *یک جیمی جامپ استقلالی وارد زمین چمن شد و به سمت سید حسین حسینی رفت. نیروهای امنیتی به سرعت برای خارج کردن او وارد زمین شدند. حسینی نیز برای وساطت و آسیب نرساندن به این هوادار استقلالی به سمت نیروهای امنیتی رفت. *پس از تکمیل ظرفیت طبقه پایین، مجوز حضور هواداران در طبقه دوم صادر شد و هواداران به تدریج توانستند در طبقه دوم حاضر شوند و به تشویق تیمشان بپردازند. *علی سلاجقه، رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست و محمدجواد آذری جهرمی، وزیر پیشین ارتباطات در ورزشگاه آزادی حاضر شدند. *هانی نوروزی، فرزند زنده‌یاد هادی نوروزی (کاپیتان سابق پرسپولیس) میهمان ویژه امروز سرخپوشان است و با اتوبوس تیم به ورزشگاه آمد و در رختکن در کنار بازیکنان پرسپولیس حضور پیدا کرد. *دقایقی پیش از آغاز بازی در ضلع جنوبی ورزشگاه میان هواداران استقلال و نیروی امنیتی درگیری به وجود آمد. *هواداران استقلال در ضلع جنوبی ورزشگاه به سمت نیمکت نشینان پرسپولیسی که در حال ورود به زمین بودند بطری پرتاب کردند.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...