حضور غیرمنتظره جان سینا در باشگاه بدنسازی لیورپول؛ هیجان هواداران از دیدن اسطوره WWE

حضور جان سینا در بریتانیا پر سر و صدا بود و با وایرال شدن ویدیویی از تمرینات او در یکی از سالن‌های تمرینی JD، این هیجانات بیش از پیش شد.
کدخبر (192760) 21 خرداد 1402 | ساعت 17:35
0 109
حضور جان سینا در بریتانیا پر سر و صدا بود و با وایرال شدن ویدیویی از تمرینات او در یکی از سالن‌های تمرینی JD، این هیجانات بیش از پیش شد.

به گزارش سرخ نیوز، این روزها جان سینا، کشتی گیر افسانه‌ای WWE در بریتانیا به سر می‌برد تا تبلیغ فیلم جدیدش «Fast X» را انجام دهد. این فیلم در ادامه مجموعه فیلم‌های سریع و خشن ساخته شده و به نظر می‌رسد جان سینا با حضور در جزیره توانسته به فروش این فیلم رونق بیشتری ببخشد. در این میان جان سینا که شانزده بار قهرمان جهان شده، وقتی به طور غیرمنتظره‌ای برای تمرین این هفته وارد یک باشگاه بدنسازی در شهر لیورپول شد، ورزشکاران حاضر در این سالن بدنسازی را شگفت زده کرد.

وقتی جان سینا 650 آرزوی کودکان را برآورده ساخت

جان سینا که همواره میان طرفداران کشتی کج چهره‌ای محبوب و دوست داشتنی تلقی می‌شود، با همه آنهایی که آنقدر شجاع بودند تا به وی نزدیک شوند، با متنات و فروتنی عکس گرفت و شخصیت فداکار و مهربان خود را بیش از پیش به نمایش گذاشت. جان سینا یکی از چهره‌های مطرح بنیاد خیریه «برآورده کردن یک آرزو» شناخته می‌شود و سال گذشته طبق نوشته «LadBible»، سینا رکورد بیشترین آرزوهای برآورده شده را شکست و توانست برای بنیادی که هدف آن برآورده کردن آرزوهای کودکان 2 تا 18 ساله دارای بیماری وخیم است، 650 آرزو را برآورده کند.
  حضور جان سینا در بریتانیا پر سر و صدا بود و با وایرال شدن ویدیویی از تمرینات او در یکی از سالن‌های تمرینی JD، این هیجانات بیش از پیش شد. ویدیویی که یکی از بدنسازان حاضر در سالن بدنسازی در توئیتر خود منتشر کرد و دست به دست چرخید، بیش از 2 میلیون بار دیده شد. این شخص درباره این ویدیو نوشته:

حضور جان سینا در سالن تمرین باعث شد توجه همه ما را به خودش جلب کند.

در این ویدیو دیده می‌شود که یکی از ورزشکاران در حالی که جان سینا 46 ساله در حال پرس سینه با وزنه است، با او صحبت می‌کند و سینا برای گرفتن عکس یادگاری با این فرد تمرین خود را متوقف می‌کند.

ویدئویی از حضور جان سینا در بریتانیا که با سر و صدای زیادی همراه شد

همانطور که انتظار می‌رفت انتشار این ویدیو واکنش‌های زیادی را در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشت و بسیاری از هواداران بخصوص آنهایی که کارت عضویت این باشگاه را داشتند، از اینکه در آن زمان در این محصول حضور نداشتند، حس پشیمانی داشتند. یکی از کاربران توییتر اظهار داشت:

این جان سینا است که در باشگاه لیورپول من مشغول ورزش است.

حضور غیرمنتظره جان سینا در باشگاه بدنسازی لیورپول؛ هیجان هواداران از دیدن اسطوره WWEدر حالی که دیگری اضافه کرد:

تصور کنید وارد باشگاه می‌شوید و جان سینا، عضو سابق Nexus در آنجا حضور دارد.

یکی از طرفداران در شبکه‌های اجتماعی او را با دواین جانسون، همبازی‌اش در فیلم سریع و خشن مقایسه کرد و رویکردهای متفاوت این دو نسبت به جایی که کار می‌کنند را برجسته کرد:

خنده دارترین چیز در مورد کار جان سینا در لیورپول این است که دواین جانسون به معنای واقعی کلمه تمام تلاش خود را می‌کند تا باشگاه بدنسازی مخصوص خود را هر جایی که می‌رود، با خود منتقل کند در حالیکه جان سینا مانند یک شخص عادی به یک باشگاه معمولی رفته است.

حضور غیرمنتظره جان سینا در باشگاه بدنسازی لیورپول؛ هیجان هواداران از دیدن اسطوره WWE علیرغم اینکه بسیاری از مردم مایل به ملاقات با این ستاره هالیوود بودند، از این ویدیو اینگونه به نظر می‌رسد که ورزشکاران داخل باشگاه به اندازه کافی برای او احترام قائل بودند که همچنان می‌توانست تمرین خود را بدون حضور پرتعداد هوادارانش در باشگاه ادامه دهد. آخرین خبرها از ورزش کشتی کج:

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
ویدئو های ترند
موردی نیست.
موردی نیست.
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...