حمایت باشگاه ها از صحبت های احساسی دله آلی از زندگی اش + عکس

صحبت‌های احساسی دله آلی درمورد شرایط سخت زندگی‌اش با واکنش گسترده اهالی فوتبال همراه شده است.
کدخبر (207648) | 23 تیر 1402 | ساعت 10:51
0 111
حمایت باشگاه ها از صحبت های احساسی دله آلی از زندگی اش + عکس
صحبت‌های احساسی دله آلی درمورد شرایط سخت زندگی‌اش با واکنش گسترده اهالی فوتبال همراه شده است.

به گزارش سرخ نیوز، دله آلی، ستاره سابق تاتنهام، در گفتگو با گری نویل که روز گذشته منتشر شد، اظهارات تکان‌دهنده‌ای درمورد دوران کودکی و شرایط سخت کنونی خود انجام داد که اهالی فوتبال را شوکه کرد و موجی از حمایت را به همراه داشت.  در کنار روایت شرایط سخت بعد از مصدومیت، این بخش از روایت آلی از دوران کودکی‌اش بسیار قابل تأمل و دردناک بود:
کودکی من چیزی است که دوست ندارم درباره آن حرف بزنم. اتفاقاتی رخ داد که فراتر از درک بعضی از افراد است. مادرم به مصرف نوشیدنی الکلی اعتیاد داشت. من در هفت سالگی سیگار می‌کشیدم و وقتی هشت ساله بودم، شروع به پخش مواد کردم.

حمایت باشگاه ها از دله آلی

باشگاه اورتون با انتشار بیانیه‌ای در مورد آلی نوشت:
باشگاه اورتون از آلی برای بازگشت به دوران اوج و غلبه‌بر چالش‌های شخصی، حمایت کامل می‌کند. همه ما شجاعت دله برای صحبت در مورد مشکلاتش و درخواست کمک برای حل آن‌ها را تحسین می‌کنیم. سلامت روحی و جسمی همه بازیکنان برای ما اهمیت دارد. دله هیچ مصاحبه دیگری تا رسیدن به شرایط مطلوب انجام نخواهد داد. ما می‌خواهیم حریم خصوصی درمورد او تا رسیدن کامل به سلامت جسمانی و روانی رعایت شود.
باشگاه تاتنهام نیز با انتشار عکسی از ستاره سابق خود، با یک قلب سفید از او حمایت کرد. زیر پستی که دله آلی از مصاحبه خود به اشتراک گذاشته نیز کامنت‌های حمایتی متعددی از ستاره‌های فوتبال دیده می‌شود. کایل واکر، جیمز مدیسون، مارکوس رشفورد و... تنها بخشی از چهره‌های شاخصی هستند که زیر این پست کامنت گذاشته‌اند. مدیسون و واکر برای آلی نوشته اند:
به تو افتخار می‌کنم بردار! همیشه دوستت دارم.
اتحادیه فوتبال انگلیس نیز در بیانیه‌ای درمورد آلی نوشته است:
برای صحبت با چنین صداقتی به شجاعت بالایی نیاز است. این وجه تمایل دله آلی است که با صحبت درمورد تجربیاتش به دیگران، الهام‌بخشی می‌کند.
پرنس ویلیام، رئیس اتحادیه فوتبال انگلیس، نیز در یک توئیت، با تمجید از شجاعت دله آلی به تلاش برای ارتقای سلامت روان این بازیکن تأکید کرده است. بسیاری از چهره‌های مطرح فوتبال دنیا نیز استوری‌ها و پست‌هایی برای همدردی با دله آلی منتشر کردند که برخی از آن‌ها را در ادامه مشاهده می‌کنید: حمایت باشگاه ها از صحبت های احساسی دله آلی از زندگی اش + عکس حمایت باشگاه ها از صحبت های احساسی دله آلی از زندگی اش + عکس حمایت باشگاه ها از صحبت های احساسی دله آلی از زندگی اش + عکس آخرین اخبار فوتبال خارجی

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...