خواب آشفته فردی که قبلا رئیس فدراسیون فوتبال بود بدون تعبیر است!

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: برگزاری دیدار ایران و لبنان با تماشاگر کارشناسی نبود.
کدخبر (33019) | 17 فروردین 1401 | ساعت 10:59
0 44
خواب آشفته فردی که قبلا رئیس فدراسیون فوتبال بود بدون تعبیر است!
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: برگزاری دیدار ایران و لبنان با تماشاگر کارشناسی نبود.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از فارس، احمد راستینه در خصوص اتفاقات مسابقه ایران و لبنان در مشهد اظهار داشت: بدون تردید یک پیروزى شیرین و موفقیت ارزشمند براى فوتبال ایران رقم خورده اما این اتفاق را به کام مردم تلخ کردیم. به اعتقاد من این امکان وجود داشت که کار در این بازى به درستى مدیریت شود و چنین حوادثى روى ندهد. از سویى بعضى ها در فضاى مجازى به دنبال سوء استفاده از این اتفاق بودند.اگر این بازى به درستى مدیریت مى شد شاهد هیچ حاشیه و اتفاقى نبودیم.

* در حاشیه برگزاری دیدار ایران و لبنان شاهد مصاحبه‌های حاشیه ساز برخی غیرمسئولان بودیم

وى افزود: متاسفانه در حاشیه برگزارى این مسابقه شاهد اظهارنظر ها و مصاحبه هاى نادرست و حاشیه ساز از سوى برخى افراد غیر مسئول بودیم. باید یک پروتکل مشخص داشته باشیم که چه فرد و یا افرادى مى توانند در خصوص یک مسابقه بین المللى فوتبال اظهار نظر رسمی و مصاحبه کنند. چرا افراد غیر مرتبط در این خصوص اظهار نظر غیر کارشناسى داشتند و البته مشکل ساز شدند؟

* برگزاری دیدار ایران و لبنان با تماشاگر کارشناسی نبود

عضو کمیسیون فرهنگی و نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: قرار بوده این مسابقه بدون تماشاگر برگزار شود و مى گویند فدراسیون هم با برگزارى بازى با تماشاگر مخالف بوده است. سوال این است چه کسى گفته بازى با تماشاگر برگزار شود؟ از کجا چنین تصمیمى گرفتند؟ اگر چنین تصمیمى اتخاذ شده باید به مقدمات آن فکر شود که چنین مسائلى ایجاد نشود نه اینکه سه روز قبل از بازى بگویند بازى را با فروش بلیط و حضور تماشاگر برگزار کنید. این تصمیم با توجه به زمان کم باقیمانده تا مسابقه کارشناسى نبود و اشکال کار در تصمیمات عجولانه بدون برنامه ریزی است.

* خواب آشفته فردی که قبلا رئیس فدراسیون فوتبال بود بدون تعبیر است

راستینه افزود: در فضای مجازی انعکاس می دهند که یک آقایى که قبلا رییس فدراسیون بوده حالا خوشحال شده و مى گوید این به خاطر رفتن من است. مى نشیند و مى گوید به زودی من برمى گردم اما  اعضای مجمع و همه دغدغه مندان ورزش مى دانند او چه فجایعى در فوتبال کشور رقم زد و چه بلایى بر سر فوتبال آورد. بخشى از موضوعات و این هیاهو هم کار همین آقایان است که مى خواهند براى خودشان تبلیغ کنند. این آقا یک دروغ بزرگى مى گفت که اگر تا 10 اسفند ۱۴۰۰ اصلاح اساسنامه تصویب نشود، تعلیق مى شویم و همه دیدند دروغ مى گوید. فیفا برای قوانین داخلی کشورها احترام قائل بود. براى همین مى گوییم صلاحیت نداشت و مطمئن هستیم مجمع که دلسوز فوتبال کشور هستند اجازه بازگشت حاشیه به ورزش فوتبال را نخواهند داد و خواب آشفته رئیس معزول فدراسیون فوتبال بدون تعبیر است.

* رئیس فدراسیون  نباید در تقابل با کشور و قوانینش باشد

وی خاطرنشان کرد: درست است که فدراسیون باید قوانین فیفا را رعایت کند اما نه اینطور که رییسش در تقابل با کشور و قوانین کشور باشد. خوشبختانه امروز در فدراسیون چنین شرایطى وجود ندارد و این مهم است. امیدواریم در آینده با برنامه ریزى صحیح شاهد چنین اتفاقاتى نباشیم و با حمایت همه جانبه ملی فدراسیون را کمک کنیم تا با قدرت در جام جهانی یک برگ زرین از بلوغ ورزشی کشور را در برابر جهان به یادگار بگذارد و البته همه مسئولان ذیربط باید به خاطر بی ثباتی در تصمیمات خود در این خصوص از ملت بزرگ ایران اسلامی عذرخواهی کنند.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
درک لانسفورد
هادی چوپان
مستر المپیا 2023
سامسون داودا
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...