خواستگاری بعد از قهرمانی؛ بدنسازی که نهایت استفاده از قهرمانی در مسابقات آماتور را برد!

کریس درینک واتر که کمتر از یک سال است که رقابت بدنسازی را آغاز کرده است در عرض همین مدت کوتاه توانسته است عنوان قهرمانی جهان در سطح آماتور را مال خود کند.
کدخبر (212575) | 07 مرداد 1402 | ساعت 20:20
0 80
خواستگاری بعد از قهرمانی؛ بدنسازی که نهایت استفاده از قهرمانی در مسابقات آماتور را برد!
کریس درینک واتر که کمتر از یک سال است که رقابت بدنسازی را آغاز کرده است در عرض همین مدت کوتاه توانسته است عنوان قهرمانی جهان در سطح آماتور را مال خود کند.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، کریس درینک واتر 36 ساله در طی ماه‌های اخیر در دو رقابت بدنسازی حاضر بوده است و در هر دوی آن‌ها به مقام قهرمانی دست یافته است. درینک واتر در ماه می توانست عنوان قهرمانی مسابقات NBW را به‌دست آورد و در ماه جاری نیز در مسابقات قهرمانی جهان در شهر منچستر موفق شد رتبه نخست را کسب کند. درینک واتر در خصوص این قهرمانی گفته است:

مسیر من در بدنسازی تا به اینجا فوق‌العاده بوده است و بسیار خوشحالم که توانستم قهرمان شوم. من حالا بیش از پانزده سال است که به‌طور مرتب تمرین می‌کنم اما در ماه جولای سال گذشته بود که تصمیم گرفتم در مسابقات بدنسازی شرکت کنم.
  او در ادامه گفته:
همکاری با یک مربی حرفه‌ای تغییر بزرگی در وضعیت من ایجاد کرد و توصیه‌ام به تمام کسانی که می‌خواهند بدنسازی را به‌طور جدی پیگیری کنند این است که حتما از کمک یک مربی بهره ببرند. من اخیرا رژیم غذایی‌ام را به‌طور کامل دگرگون کرده‌ام و در طی مدت اخیر 12 کیلو وزن کم کرده‌ام تا با وزن 80 کیلوگرم در مسابقات حاضر شوم.
دو قهرمانی در کمتر از یک سال؛ موفقیت غیرمنتظره کریس درینک واتر در بدنسازی کریس درینک واتر خود نیز به‌عنوان یک تمرین‌دهنده در باشگاهی در شهر بلکبرن مشغول به کار است. او اخیرا توانسته است در تورنمنت قهرمانی جهان در شهر منچستر به مقام نخست دست یابد. در این تورنمنت بیش از 200 ورزشکار از 21 کشور دنیا حاضر بوده‌اند. کریس در ادامه گفته است:
این یک تجربه فوق‌العاده بود که با قهرمانی بهتر نیز شد. به‌نظر من مهمترین نکته در خصوص حضور در یک رقابت بدنسازی حفظ تمرکز و ارائه ظرفیت‌های بدنی خود به بهترین شیوه ممکن است. یک چیز مهم دیگر این است که نباید دائما خود را با دیگران مقایسه کنید و باید به خود باور داشته باشید.

صفحه بدنسازی سرخ‌نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید: https://www.instagram.com/sorkhnews_gym


کریس درینک واتر می‌گوید که بدون حمایت خانواده‌اش قادر نبود که به جایگاه فعلی‌اش دست یابد و پس از قهرمانی‌های اخیر خود جسارت این را پیدا کرده است که از دختر مورد علاقه خود یعنی جسیکا تقاضای ازدواج کند:
اولین رقابت برای من بسیار استرس‌آمیز دنبال شد. خانواده و دوستانم آمده بودند تا از نزدیک رقابت من را تماشا کنند و آنقدر در میان جمعیت سروصدا راه انداخته بودند که شنیدن صدایشان اعتماد به نفسم را بیشتر کرد. علاوه بر آنها باید از جسیکای عزیزم و همچنین مربی‌ام دامیان لس نیز تشکر کنم.
دو قهرمانی در کمتر از یک سال؛ موفقیت غیرمنتظره کریس درینک واتر در بدنسازی آخرین اخبار ورزش بدنسازی

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
ویدئو های مرتبط
موردی نیست.
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...