داستان سازی برای نیمکت استقلال؛ عملیات ایذایی حجت کریمی با مرد اسپانیایی

خوان رامون لوپز سرمربی اسپانیایی همانطور که انتظار می رفت بدون نتیجه تهران را ترک کرد تا آنچه پیش از این در رسانه ها عنوان می شد در آستانه تحقق باشد.
کدخبر (195094) | 26 خرداد 1402 | ساعت 08:09
0 72
داستان سازی برای نیمکت استقلال؛ عملیات ایذایی حجت کریمی با مرد اسپانیایی
خوان رامون لوپز سرمربی اسپانیایی همانطور که انتظار می رفت بدون نتیجه تهران را ترک کرد تا آنچه پیش از این در رسانه ها عنوان می شد در آستانه تحقق باشد.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، حجت کریمی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال بعد از جلسه با خوان لوپز اعلام کرد که این مربی :

به دلیل نداشتن زیرساخت‌های لازم و حرفه‌ای در این باشگاه قادر به قبول هدایت تیم فوتبال استقلال برای فصل آینده نخواهد بود.
این حرفهای مدیرعامل باشگاه استقلال را می توان تاویل و تفسیرهای جالبی کرد. او با افتخار می گوید که یک مربی به خاطر نبود زیرساخت های حرفه ای در این باشگاه حاضر به همکاری نشده است. سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال طوری از این موضوع سخن می گوید که انگار باشگاه تحت مدیریتش به کسب افتخاری نائل آمده است. اگر باشگاه استقلال بعد از اینهمه سال حضور در لیگ برتر و رقابت های سطح اول آسیا هنوز آنقدر از نظر زیرساخت ضعیف است که نمی تواند یک مربی از رده خارج را جذب کند که باید تمامی مدیران حال و گذشته و تصمیم گیران این باشگاه را مورد سوال قرار داد. اما به نظر این بهانه است و ماجرا چیز دیگری است. داستان سازی برای نیمکت استقلال؛ عملیات ایذایی حجت کریمی با مرد اسپانیایی کریمی و یا تصمیم گیرندگان اصلی برای انتخاب سرمربی استقلال از قبل تصمیمشان را گرفته و کاملا بی تفاوت و بی میل با مرد اسپانیایی مذاکره کردند و می توان گفت این یک عملیات ایذایی با مربی اسپانیایی بود تا مسیر برای تصمیماتی که از قبل گرفته شده باز شود. آنها از قبل هم می دانستند که با لوپز قرارداد نمی بندند اما آیا این نمایش را اجرا کردند تا هواداران بدانند آنها تلاششان را کردند و به گزینه ای بهتر از گزینه خودشان که از قبل در آب نمک خوابانده شده نتوانستند برسند؟ اینکه چرا مدیران استقلال از همان ابتدا اعلام نکردند که گزینه شان کیست و پای مذاکره با مرد اسپانیایی نشستند احتمالا ریشه در مواجهه با افکار عمومی و کسب آرای هواداران باشد. کریمی در بخش دیگری از صحبت هایش درباره لوپز می گوید:
لوپز رفت و او تشریف برد. تا فردا سرمربی خودمان را اعلام می‌کنیم. به دو گزینه نهایی رسیدیم که عصر شنبه معرفی می‌کنیم.
داستان سازی برای نیمکت استقلال؛ عملیات ایذایی حجت کریمی با مرد اسپانیایی و این ادبیات عجیب درباره مربی که خودشان گفته بودند شانس نشستن روی نیمکت تیم را دارد نیز جالب توجه است اما مهمتر از آن این نکته که آیا همان گزینه ای که از ابتدا مدنظر کریمی و دوستانش بود اکنون برای عقد قرارداد آماده می شود. آیا حضور او مستلزم اجرای چنین نمایشی بوده است؟ بعید نیست این بازی هنوز ادامه داشته باشد.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...