درویش: همه چیز دست خودمان است و هنوز شانس قهرمانی داریم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: قهرمان شدن دست خودمان است و اگر همه مسابقات باقیمانده را ببریم شانس بسیار زیادی برای قهرمانی داریم.
کدخبر (34356) | 26 فروردین 1401 | ساعت 09:19
0 55
درویش: همه چیز دست خودمان است و هنوز شانس قهرمانی داریم
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: قهرمان شدن دست خودمان است و اگر همه مسابقات باقیمانده را ببریم شانس بسیار زیادی برای قهرمانی داریم.

به گزارش سرخ نیوز، رضا درویش در گفت‌وگو با فارس، در خصوص شایعه احضار عیسی آ‌ل‌کثیر و حامد لک دو بازیکن تیم پرسپولیس به کمیته انضباطی این باشگاه که در روزهای اخیر مطرح شده بود، اظهار داشت: پرسپولیس سرمربی و مدیر تیم دارد و مطمئناً اگر قرار باشد اتفاقی دراین خصوص رخ بدهد، باید از سمت آنها اعلام شود. درباره موضوع عیسی آل‌کثیر باید بگویم که جراحی کردن یا نکردن او یک مسأله پزشکی است. آل‌کثیر فکر می‌کرد می‌تواند بدون اینکه جراحی انجام دهد برای پرسپولیس بازی کند، اما در طرف مقابل کادر فنی چنین نظری ندارد و معتقد است اگر این بازیکن جراحی انجام ندهد نمی‌تواند مؤثر باشد. با این وضعیت آل‌کثیر در حال گرفتن تصمیم است تا به زودی پای خود را جراحی کند.   وی ادامه داد:‌ درباره حامد لک هم باید بگویم که همانند آل‌کثیر، احضارش به کمیته انضباطی باشگاه صحیح نیست و از سوی کادر فنی و مدیریت تیم هیچ چیزی به ما اعلام نشده است.   مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه در فاصله 6 هفته مانده به پایان لیگ برتر و در حالی که سرخ‌پوشان 6 امتیاز از استقلال عقب هستند، چقدر شانس قهرمانی برای شاگردان گل‌محمدی قائل است،‌ اظهار داشت:‌ با شرایط موجود ما هنوز شانس قهرمانی داریم و فقط باید از نظر روحی ـ‌ روانی بیشتر آماده شویم. بازیکنان باید سرحال باشند تا بتوانند یک قهرمانی دیگر به دست بیاورند. هواداران بدانند که حمایت همه‌جانبه باشگاه از بازیکنان و کادر فنی است تا در مسابقات باقیمانده با برد از زمین بیرون بیایند.   درویش در پاسخ به این سؤال که چقدر شانس قهرمانی برای پرسپولیس قائل هستید، گفت:‌ من هنوز معتقدم که شانس قهرمانی داریم. حتی وقتی سر تمرین حاضر شدم به بچه‌ها گفتم که قهرمان شدن دست خودمان است و اگر همه مسابقات باقیمانده را ببریم شانس بسیار زیادی برای قهرمانی داریم. با وجود شرایط فعلی همه چیز دست خودمان است و بدون توجه به نتایج سایر تیم‌‌ها باید کار خودمان را بکنیم.       وی درباره جلسه اخیری که با یحیی گل‌محمدی داشته و اینکه خروجی آن چه بوده، تصریح کرد: من با گل‌محمدی جلسه خوبی داشتم و درباره شرایط تیم برای مسابقات آتی و همچنین برون‌رفت از وضعیت فعلی صحبت کردیم. ما هنوز شانس قهرمانی داریم و همه چیز دست خودمان است.       مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد راه‌اندازی کمیته اقتصادی در این باشگاه افزود: اولین جلسه در هفته‌ای که گذشت برگزار شد که در این جلسه و با حضور افراد اقتصاددان درباره سرمایه‌گذاری، تولید سرمایه و فعالیت در بورس بحث و برنامه‌ریزی می‌شود

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...