در انتظار مبارزه دوم اسرائیل آدسانیا و شان استریکلند باشید

کدخبر (228743) | 20 شهریور 1402 | ساعت 17:59
0 262
در انتظار مبارزه دوم اسرائیل آدسانیا و شان استریکلند باشید
مبارزه اسرائیل آدسانیا و شان استریکلند در UFC 293 در شرایطی با برتری استریکلند به پایان رسید که پیش از این رویداد کمتر کسی شانس زیادی برای این مبارز قائل بود.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، پس از شگفتی سازی شان استریکلند در رویداد UFC 293 و شکست دادن آدسانیا، صحبت‌های زیادی در مورد شانس مجدد اسرائیل آدسانیا برای پس گرفتن کمربند قهرمانی شده است. بسیاری معتقدند که او به نسبت دیگر قهرمانان سازمان UFC فعال‌تر بوده و مبارزات بیشتری را انجام داده و از طرف دیگر او تمام مبارزان برتر میان وزن را نفری یکی دوبار شکست داده، البته تمام مبارزان به جز دریکوس دوپلسی که قرار بود مبارزه کنند اما به دلیل مصدومیت دوپلسی، شان استریکلند جایگزین شد. سایرین نیز معتقدند که او این فرصت رو در مقابل پریرا بدست آورد و پس از این که در مبارزه اول در راند پنجم ناک اوت شده بود، در مبارزه دوم و در راند دوم پریرا را ناک اوت کرد و برای دومین بار قهرمان میان وزن UFC شد و این بار دیگر لایق دریافت شانس مجدد نیست.

دنیل کورمیر: اسرائیل آدسانیا لایق مبارزه مجدد نیست

یکی از این افراد، دنیل کورمیر قهرمان سابق نیمه سنگین وزن و سنگین وزن UFC و گزارشگر فعلی مبارزات است. او در این باره گفته:

آخرین باری که آدسانیا شکست خورد (اشاره به شکست در مقابل الکس پریرا) هممون در مورد این صحبت می‌کردیم که او لایق دریافت مبارزه دوم هست. اما این بار فرق میکنه. فکر نمی‌کنم خوب باشه که دوباره برای قهرمانی مبارزه کنه. به نظرم دسته وزنی میان وزن به این تحرک و عوض شدن قهرمانان نیاز داره و باید به مسیر خودش ادامه بده.

در انتظار مبارزه دوم اسرائیل آدسانیا و شان استریکلند باشیددنیل کورمیر علاقه مند است که مبارزان دیگری مانند خمزات چیمائف یا دریکوس دوپلسی فرصت مبارزه با قهرمان را بدست آورند:

الان دسته وزنی میان وزن مثل یک دنیای کاملا جدید شده. قهرمانی شان استریکلند باعث شد که امکان برگزاری مبارزات جدید ایجاد بشه. مثلا جَرد کنونیر که استریکلند رو شکست داده و برای همین مبارزه روز یکشنبه، به عنوان مبارز جایگزین وزن کشی کرده بود میتونه گزینه خوبی باشه.

او بیشترین شانس دریافت مبارزه قهرمانی را به دریکوس دوپلسی میدهد. کسی که موفق شد دو ماه پیش، رابرت ویتکر قهرمان سابق میان وزن رو در راند دوم ناک اوت کند.

تصور میکنم که دوپلسی نفر بعدیه. مخصوصا با توجه به اینکه در اصل او قرار بود با آدسانیا مبارزه کند و به دلیل مصدومیت کناره گیری کرد. اون الان خیلی ناراحته چون به دلیل دشمنی بین او و آدسانیا میخواست با آدسانیا مبارزه کنه ولی الان شان استریکلند قهرمانه. فعلا دوپلسی لایق مبارزه با قهرمانه مگر اینکه خمزات چیمائف ماه آینده یک نمایش فوق العاده در مقابل پائولو کاستا ارائه بده.

نظر متفاوت دانا وایت

دانا وایت مدیر اجرایی سازمان UFC در کنفرانس خبری پس از رویداد، نظر متفاوتی نسبت به دنیل کورمیر داشت و از این ایده استقبال کرده بود:

به نظرم آدسانیا لایق دریافت شانس مجدد هست. به نظرم مبارزه جذابی میشه. ببینیم چی میشه.

در انتظار مبارزه دوم اسرائیل آدسانیا و شان استریکلند باشیدنظر شما چیست؟ اسرائیل آدسانیا گزینه مناسبی است یا باید به فکر اسامی جدید و متفاوت بود؟ جدیدترین اخبار MMA

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...