رادوشويچ: می‌خواهم فوتبالم را در پرسپولیس تمام کنم.

بوژیدار رادوشویچ می‌گوید که در تمرینات پیش فصل تمام تلاشش را خواهد کرد تا به کادرفنی ثابت کند شایسته انجام بازیهای بیشتری است.
کدخبر (2315) | 18 شهریور 1400 | ساعت 12:12
0 146
رادوشويچ: می‌خواهم فوتبالم را در پرسپولیس تمام کنم.
بوژیدار رادوشویچ می‌گوید که در تمرینات پیش فصل تمام تلاشش را خواهد کرد تا به کادرفنی ثابت کند شایسته انجام بازیهای بیشتری است.

به گزارش سرخ نيوز، کمتر کسی باور می‌کرد که پس از اتفاقاتی که بین مدیریت باشگاه پرسپولیس و بوژیدار رادوشویچ رخ داد، این گلر کروات دوباره به ایران بازگردد اما قرارداد سفت و سخت او و نیاز پرسپولیس به گلر ذخیره مطمئن، سبب شد تا رادو به ایران بازگردد و حالا در تمرینات پیش فصل برای حضور در لیگ بیست و یکم آماده می‌شود. رادوشويچ درباره ي بازي با گل گهر و تمرينات پيش فصل اظهار داشت: این فقط یک بازی تدارکاتی بود و نتیجه در آن اهمیتی نداشت. ما تلاش بسیار خوبی در روزهای اخیر انجام دادیم. باور دارم که ما در وضعیت خوبی برای بازی با استقلال تاجیکستان قرار داریم. من با بیشترین میزان انگیزه وارد تمرینات شدم تا مشکلات فصل گذشته را فراموش کنم. می‌خواهم 100% توانم را به کادر مربیگری، مردم و هرکسی که فوتبال را می‌بیند، نشان بدهم و ثابت کنم که شایسته تعداد بازی بیشتری به نسبت فصل گذشته هستم. وي درباره ي فصل پيش رو و قهرماني ششم بيان كرد: ما قدم به قدم پیش می‌رویم. من به برنامه آقای گل‌محمدی و دستیارانش و همچنین تلاش هم‌تیمی‌هایم باور دارم . بازیهای آساییی بسیار دشوار هستند. چون همه تیمها با انگیزه وارد زمین می‌شوند. الان نباید به کل فصل فکر کنیم. باید برویم در دوشنبه و بازی را ببریم و بعد شرایط خوبی را رقم بزنیم. ما 5 بار قهرمان شدیم، بنابراین به هیچ چیزی جز قهرمانی بعدی فکر نمی‌کنیم و هدفمان ششمین قهرمانی است. اما ما نیاز داریم دقیق باشیم چون بقیه تیمها بسیار "گرسنه قهرمانی" هستند؛ مخصوصا سپاهان و استقلال. باشگاه بازیکنان خوبی را به خدمت گرفت. بازیکنان جدید باید بفهمند که پرسپولیس چیزی فراتر از تیمهای دیگر در ایران است. منظورم افتخار بازی در تیمی بزرگ و مسئولیت بزرگی است که بر دوش بازیکن قرار می‌گیرد. رادوشويچ در مورد مشكلات با باشگاه تصريح كرد: من مشکلات زیادی داشته و دارم. اما می‌خواهم از آقای سمیعی تشکر کنم که تلاش کرد مشکلات من حل شود و نیمی از آنها را حل کرد. من پرسپولیس را باشگاه و خانه خودم می‌دانم. در مقطع کنونی برای مشکلات باقی مانده، دوست ندارم فشاری به باشگاه بیاورم. چون به آرامش نیاز داریم و منافع فردی برایمان مهم نیست. باید بگویم که پرسپولیس مهمترین چیز است و ما به همین خاطر بهم احترام می‌گذاریم. من همیشه خواستار احترام بوده و هستم. من می‌خواهم تا پایان فوتبال حرفه ای در پرسپولیس بمانم نه تا پایان قرارداد! همه این را می‌دانند اما این فقط به من بستگی ندارد. با احترام زیاد و آستانه تحمل بالا، این محقق می‌شود. امیدوارم که چنین اتفاقی برایم رقم بخورد. وي درباره بازيكنان جدا شده و بازي پيش رو اظهار داشت: احمد بازیکن تاثیرگذار ما بود اما این به هر حال فوتبال است. او پیشنهاد بهتری گرفت و برای داشتن زندگی بهتر خودش و خانواده اش، جدا شد که شایسته این است. برای احمد و دیگر بازیکنانی که جدا شدند آرزوی موفقیت دارم. حتما که استقلال تاجيكستان تیم خوبی است. اما ما می‌دانیم که تیم بهتری هستیم. انگیزه آنها بسیار بالاست چون با فینالیست آسیا بازی خواهند کرد؛ تیمی که در سه سال دو بار به فینال آسیا رسیده. آنها الهلال را بردند و شباب الاهلی را کنار زدند. بنابراین باید مراقب باشیم.      

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...