راز جاودانگی برد پیت؛ ژن‌ هایی از جنس بنجامین باتن

تمامی مردانی که به ظاهر و زیبایی‌ شان اهمیت ویژه‌ ای می‌ دهند، حداقل برای یک بار این سوال به ذهنشان خطور کرده که چه‌طور مثل برد پیت خوشتیپ باشند؟
کدخبر (209689) | 27 تیر 1402 | ساعت 23:25
0 148
راز جاودانگی برد پیت؛ ژن‌ هایی از جنس بنجامین باتن
تمامی مردانی که به ظاهر و زیبایی‌ شان اهمیت ویژه‌ ای می‌ دهند، حداقل برای یک بار این سوال به ذهنشان خطور کرده که چه‌طور مثل برد پیت خوشتیپ باشند؟

به گزارش خبرنگار سرخ نیور، در یکی از معدود مصاحبه‌هایی که برد پیت ستاره هالیوود اخیرا با GQ انجام داده، او عنوان کرده است که با اعتیاد به الکل دست و پنجه نرم می‌کند و در طول سال‌های گذشته انواع دیگر اعتیاد را داشته است. این ستاره هالیوود در همه این سال‌ها بدون هیچ مراقبتی تنباکو و حشیش می‌کشید. او در جوانی سال‌ها تنباکو مصرف می‌کرد و نشانه‌هایی مبنی بر اینکه ممکن است او هنوز هم در مصرف حشیش زیاده‌روی کند، وجود دارد. برد پیت قبلاً اعتراف کرده بود که ترک مشروبات الکلی، بزرگترین مبارزه وی در سال‌های اخیر بوده است. با این حال به سادگی با نگاه کردن به او در فینال ویمبلدون، می‌توانید مردی را ببینید که در آستانه 60 سالگی است و هنوز شبیه یک جوان 30 ساله به نظر می‌رسد. چگونه او هنوز آنقدر جوان است؟ راز جاودانگی برد پیت؛ ژن‌ هایی از جنس بنجامین باتن

راز جوانی ابدی برد پیست چیست؟

به نظر می‌رسد افرادی مانند برد پیت، تام کروز، پل راد و چند چهره معروف دیگر راز جوانی ابدی را در اختیار دارند. اما از بین همه نام‌هایی که به آن‌ها اشاره شد، برد پیت در خط مقدم این دستاورد چشمگیر قرار دارد. او در دسته مردان نسبتا مسنی قرار دارد که به نظر نمی‌رسد بیش از یک روز از سن 35 سالگی آنها گذشته باشد. اما راز جوانی آنها چیست؟ جدای از ورزش مداوم و بی پایان، همه این مردان دارای ژنی هستند که با وجود داشتن عادات عجیب و غریب، به یک موهبت در زندگی آن‌ها تبدل شده است. راز جاودانگی برد پیت؛ ژن‌ هایی از جنس بنجامین باتن یقینا ژنتیک اصلی‌ترین عاملی است که برد پیت جوان‌تر از قبل به نظر می‌رسد. این دلیل اصلی جوانی برد پیت است و برای برخی می تواند کمی این ژنتیک مخالف باشد. اگر فکر می‌کنید می توانید به 60 سالگی برسید و همچنان مانند برد پیت 35 ساله به نظر برسید، خبر بدی برای شما داریم. این اتفاق نمی‌افتد، مگر اینکه ژنتیک مشابهی داشته باشید.

جذابیت خیره کننده برد پیت در 59 سالگی

البته افرادی هم هستند که مانند برد پیت خوش شانس هستند. اگرچه برد پیت همیشه تمام تلاش خود را برای حفظ تناسب اندام و ظاهری عالی برای تمام نقش‌های سینمایی که تا به حال بازی کرده، انجام داده است. هیچ فیلمی وجود ندارد که در آن او را مانند مردهایی که 40 سالگی را پشت سرگذاشته‌اند، ببینید. با این حال ژنتیک راز بزرگ زندگی برد پیت است. راز بزرگی که سال‌ها او سن و سالش را پشت آن پنهان کرده است. او خوش شانس بوده که با چنین ژن‌هایی به دنیا آمده است. اگر او هنوز در این سن به ورزش کردن ادامه دهد، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که برد پیت سال‌های بیشتری زندگی کند و همچنان عالی به نظر برسد. راز جاودانگی برد پیت؛ ژن‌ هایی از جنس بنجامین باتن آخرین خبرها از چهره ها

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
درک لانسفورد
هادی چوپان
مستر المپیا 2023
سامسون داودا
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...