زاهدی:حتی یک‌بار قهرمانی هم سخت است چه برسد به دبل‌هت‌تریک

مهاجم تیم زوریا اوکراین گفت:فکر اولم این است که برای تیمم مفید باشم و بعد از آن به  به مسائل دیگر از جمله افتخارات فردی فکر می‌کنم.
کدخبر (19922) | 16 دی 1400 | ساعت 06:58
0 97
زاهدی:حتی یک‌بار قهرمانی هم سخت است چه برسد به دبل‌هت‌تریک
مهاجم تیم زوریا اوکراین گفت:فکر اولم این است که برای تیمم مفید باشم و بعد از آن به  به مسائل دیگر از جمله افتخارات فردی فکر می‌کنم.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از خبرورزشی؛ شهاب زاهدی مهاجم تیم زوریا تاکنون ۱۰ گل برای تیمش به ثمر رسانده و تنها دو گل با آقای گل رقابت‌ها فاصله دارد. جدیدترین حرف‌های او را در زیر بخوانید: به نظر می‌رسد از شرایط تیمت رضایت داری؟  بله خدا را شکر نیم فصل خیلی خوبی را سپری کردیم و برای من هم حضور در زوریا تجربه جدید و خیلی خوبی در اروپا بود. در این بین درست است که چند امتیاز را از دست دادیم اما با توجه به شرایط‌مان امتیازات خیلی خوبی را کسب کردیم و از شرایط‌مان خیلی رضایت داریم. در گلزنی هم آمار خیلی خوبی ‌داری. از این آمار برایمان حرف می‌زنی؟ بله خدا را شکر در زوریا آمار خیلی خوبی برای خودم ساخته‌ام و ده گل در نیم فصل اول زده‌ام و تنها دو گل با نفر اول گلزن‌های اوکراین فاصله دارم. پس می‌توان گفت جزو مدعیان آقای گلی در لیگ اوکراین محسوب می‌شوی؟ فکر اولم این است که برای تیمم مفید باشم و بعد از آن به  به مسائل دیگر از جمله افتخارات فردی فکر می‌کنم. اللهیار هم از تیم‌تان جدا شد. در این رابطه با او صحبت کرده‌ای؟ با صیادمنش صحبت کرده‌ام اما من در جریان تیم جدیدش نیستم و از  این موضوع خیلی خبر ندارم و بیشتر صحبت‌هایم با او جنبه شخصی داشته است. شنیدیم از چند باشگاه اوکراینی و اروپایی پیشنهاد دریافت کرده‌ای. این موضوع صحت دارد؟  بله چند پیشنهاد دارم اما خیلی علاقه‌ای به جدایی در نیم فصل از تیمم ندارم. چرا به جدایی از زوریا علاقه‌ای نداری؟! یک‌بار در نیم فصل از تیم المپیک اوکراین جدا شدم و به تیم زوریا پیوستم که تجربه خیلی سختی برایم بود چون اصولاً وقتی در نیم فصل از تیمی جدا می‌شوید و به تیمی دیگر می‌روید شرایط جدیدی برایتان به وجود می‌آید و تطابق با سایر بازیکنان در کوتاه مدت، واقعا سخت است. به همین دلیل دوست دارم اگر شرایطی فراهم شد در پایان فصل و برای فصل جدید به تیم جدیدم بروم. با توجه به شرایطی که داری برای حضور در اروپا به موفقیت در کدام یک از جام‌ها فکر می‌کنی؟ فعلاً که چهارم جدول هستیم و رتبه خوبی را در اختیار داریم. البته با توجه به شرایط خیلی خوب دینامو و شاختار اول و دومی در لیگ اوکراین برایمان سخت است اما با وجود چهارمی و سهمیه حضور تیم سوم و چهارم اوکراین در لیگ اروپا حتماً می‌توانیم به لیگ اروپا برسیم و این شانس بزرگ را برای خودمان محفظ نگه می‌داریم. شایعه شده  که پرسپولیس با یک مهاجم یک متر و نود و دو سانتی صحبت کرده است. قد من که یک متر و هشتاد و هفت است! یعنی می‌خواهی بگویی که با تو صحبتی نشده؟! شاید پرسپولیس به مدیربرنامه‌هایم پیشنهاد داده اما من بی‌خبرم. در رابطه با قهرمانی ششم پرسپولیس چه نظری داری؟ حتی یک‌بار قهرمانی هم سخت است و قدرت می‌خواهد چه برسد به دبل‌هت‌تریک البته پرسپولیس آمار رؤیایی زیاد داشته و یکجورهایی این عناوین از پرسپولیس برمی‌آید. بحث حضور بیرانوند هم در پرسپولیس مطرح است؟ بیرانوند دروازه‌بانی بین‌المللی است که چهار سال رؤیایی را در پرسپولیس داشته و حضورش می‌تواند به هر تیمی کمک کند و عامل  موفقیتش شود.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...