زمان برگزاری دربی مشخص شد

دربی تهران بین پرسپولیس و استقلال در آبان‌ماه برگزار خواهد شد.
کدخبر (74817) | 12 مهر 1401 | ساعت 09:30
0 93
زمان برگزاری دربی مشخص شد
دربی تهران بین پرسپولیس و استقلال در آبان‌ماه برگزار خواهد شد.

به گزارش سرخ نیوز، با اعلام سهیل مهدی زمان قبلی برای برگزاری دربی پرسپولیس و استقلال از سوی رئیس سازمان لیگ مورد تایید قرار گرفت. بدین ترتیب، پرسپولیس و استقلال در روز ۱۳ آبان ماه ۱۴۰۱ دربی نود و نهم را برگزار خواهد کرد.

سهیل مهدی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، در مورد اعلام زمان بازی‌های هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال و دربی نود و نهم پایتخت اظهار داشت:‌ زمان برگزاری شهرآورد همان ابتدا مشخص بود اما به خاطر احترام به برنامه‌های تیم ملی هنوز آن را منتشر نکردیم.

وی افزود: حتی ساعت برگزاری این مسابقه هم مشخص شده است اما با توجه به اینکه زمان ورود ملی پوشان به اردوی تیم ملی هنوز معلوم نیست صبر کردیم و آن را منتشر نکردیم چرا که هفته دوازدهم دقیقا هفته پایانی مسابقات جام جهانی است.

زمان برگزاری دربی مشخص شد

مهدی: زمان برگزاری دربی همان ۱۳ آبان است اما برنامه تیم ملی اولویت ماست

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در پاسخ به این سئوال که اگر برنامه های تیم ملی ایران با زمان دربی تداخل پیدا کند، این بازی بعد از جام جهانی برگزار خواهد شد یا خیر، گفت: ما منتظر هستیم تا برنامه مشخص شود بعد در این باره تصمیم لازم را بگیریم. در صورت تداخل مجدد جلسه برگزار خواهیم کرد و در مورد زمان مسابقات هفته سیزدهم تصمیم گیری می‌کنیم.

مهدی در پاسخ به این پرسش که یعنی تا الان بازی همان روز ۱۳ آبان برگزار می‌شود، گفت: تا الان بله اما برنامه‌های تیم ملی در اولویت است و باید زمان آغاز و ورود بازیکنان به کمپ تیم ملی مشخص شود.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...