زمین اسپارتاک، محل دومین تمرین پرسپولیس در شهر دوشنبه

دومین جلسه تمرین تیم فوتبال پرسپولیس، پیش از بازی برابر استقلال تاجیکستان، در زمین اسپارتاک شهر دوشنبه برگزار خواهد شد.
کدخبر (2578) | 21 شهریور 1400 | ساعت 11:56
0 136
زمین اسپارتاک، محل دومین تمرین پرسپولیس در شهر دوشنبه
دومین جلسه تمرین تیم فوتبال پرسپولیس، پیش از بازی برابر استقلال تاجیکستان، در زمین اسپارتاک شهر دوشنبه برگزار خواهد شد.

به گزارش سرخ نيوز، سرخ‌پوشان که روز گذشته نخستین تمرین خود در تاجیکستان را در این ورزشگاه برگزار کردند، از امکانات مجموعه چندان راضی نیستند. کیفیت رختکن و نیمکت‌های ورزشگاه پامیر مدنظر پرسپولیسی‌ها قرار نگرفته و آن را خیلی مطلوب و در حد استانداردهای مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان نمی‌دانند.

ورزشگاه قدیمی پامیر که در سال 1946 افتتاح و در سال 2010 برای آخرین بار بازسازی شده، گنجایشی 20 هزار نفری دارد و دارای زمین چمن مصنوعی است. هرچند این زمین نسبت به چمن‌های مصنوعی داخل کشورمان کیفیت مناسبی دارد. اما بخشی از آن هم بلند است. که مسئولان برگزاری بازی و ناظرAFC  به اعضای تیم پرسپولیس قول داده ‌اند این موضوع تا روز بازی برطرف و با کوتاه کردن چمن، سطح تمام نقاط زمین یکدست می‌شود.

صبح امروز یکشنبه، دو عضو کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس، از چند زمین تمرین که به نماینده ایران معرفی شده بود، بازدید به عمل آوردند. و طی آن، زمین چمن طبیعی اسپارتاک مورد قبول کادر فنی قرار گرفت. هرچند که چمن همین زمین نیز کیفیت بالایی ندارد. تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه به وقت محلی در شهر دوشنبه و در زمین فوق الذکر آغاز خواهد شد. دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران و استقلال تاجیسکتان از مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ روز سه‌شنبه هفته جاری از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه در شهر دوشنبه برگزار خواهد شد.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...