سامسون داودا تحت تاثیر دنزل واشنگتون/ غول 150 کیلویی که کاملا احساساتی است

سامسون داودا در یک پست اینستاگرامی از همسرش قدردانی کرده است.
کدخبر (224563) | 13 شهریور 1402 | ساعت 22:46
0 294
سامسون داودا تحت تاثیر دنزل واشنگتون/ غول 150 کیلویی که کاملا احساساتی است
سامسون داودا در یک پست اینستاگرامی از همسرش قدردانی کرده است.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، سامسون داودا با پیشرفت‌های مداومش، توانسته در جامعه بدنسازی نامی برای خود دست و پا کند. او در اولین حضورش در مستر المپیای سال گذشته، در رده ششم قرار گرفت و چشم به جام ساندو امسال دوخته است. داودا که در اینستاگرام بیش از 300 هزار فالوور دارد، معمولاً برای تحت تأثير قرار دادن فالوورهایش، عضلات خود را به نمایش می‌گذارد. اما آخرین استوری او، یادداشتی است برای قدردانی از شریک زندگی‌اش برای تشکر از نقشی که در زندگی‌اش ایفا کرده است. شخصیت احساسی این هیولای بدنسازی در این پست مشخص شده است.

پست زیبای سامسون داودا

شیر نیجریه‌ای طی ماه‌های تمرینات سختی را زیرنظر میلوس سارسف، اسطوره بدنسازی صربستان، انجام داده است. این دو قصد دارند امسال جام ساندو را بالای سر ببرند. داودا برنده آرنولد کلاسیک 2023 است و طرفدارانش امیدوارند خیلی زود او را با عنوان مستر المپیا ببینند. تقدیر ویژه سامسون داودا از همسرش با الگو گرفتن از دنزل واشنگتونحالا این بدنساز افسانه‌ای، نمایی از زندگی شخصی‌اش را با خانواده اینستاگرامی‌اش به اشتراک گذاشته است. او پیامی زیبا برای یک شخص خاص، همسرش، مارلنکا، منتشر کرد. شیر نیجریه‌ای با به اشتراک گذاشتن تصویری از آن‌ها در استوری اینستاگرامش نوشت:
او بهترین دوست من در 12 سال گذشته بوده است. هیچکس تا الان مثل او به من نزدیک نشده است... او برای من بیشتر از یک همسر است، او زندگی من است.
او داستان را با کلیپی از سخنرانی دنزل واشنگتن، برنده دو جایزه اسکار، درمورد همسرش، پائولتا واشنگتن، ادامه داد. این ویدئو، قسمتی از سخنرانی دنزل در مراسم جایزه AFI Life Achievement Award است که در آن می گوید:
من بدون پائولتا واشنگتن زنده نخواهم بود.
عشق داودا به همسرش در استوری اینستاگرامش منعکس شده است. در عرصه حرفه‌ای هم، داودا برای غوغا کردن در صحنه مستر المپیا امسال سنگ تمام گذاشته است. عکس اندام زیبای داودا 12 هفته قبل از مسابقات مستر المپیا

تلاش شیر نیجریه‌ای برای بالا بردن اولین کاپ سندو

مربی بدنساز صرب، میلوس سارسف، تا زمانی که قهرمانش، داودا، در صحنه نبرد بدنسازی امسال موفق نشود، دست از کار نمی‌کشد. همکاری این دو، جامعه بدنسازی را تحت تأثیر قرار داده؛ چرا که آن‌ها با شکست نیک واکر، برنده مسابقه آرنولد کلاسیک شدند.

صفحه بدنسازی سرخ نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید: https://www.instagram.com/sorkhnews_gym

  تنها چند هفته دیگر به رویداد مستر المپیا باقی مانده و طرفداران بدنسازی، آرزوی دیدن اسطوره‌هایشان را روی صحنه دارند. تنها گذشت زمان مشخص می‌کند که چه کسی جام امسال را بلند می‌کند، اما پیام شیرین داودا برای همسرش، شخصیت احساسی‌ وی را به طرفدارانش نشان داد. شما چه فکری می‌کنید؟ نظرتان را با ما در میان بگذارید. آخرین اخبار بدنسازی

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
درک لانسفورد
هادی چوپان
مستر المپیا 2023
سامسون داودا
شما آفلاین هستید...