ساپینتو از پاسخ دادن به سوال جنجالی طفره رفت

ریکاردو ساپینتو سرمربی تیم استقلال نسبت به اینکه "چرا مهدی قائدی به تیم ملی دعوت نشد" اعلام کرد که نمی خواهد به این سوال جواب بدهد.
کدخبر (156776) | 28 اسفند 1401 | ساعت 12:55
0 83
ساپینتو از پاسخ دادن به سوال جنجالی طفره رفت
ریکاردو ساپینتو سرمربی تیم استقلال نسبت به اینکه "چرا مهدی قائدی به تیم ملی دعوت نشد" اعلام کرد که نمی خواهد به این سوال جواب بدهد.

به گزارش سرخ نیوز، تمرین تیم ملی در حالی امروز شروع می شود که امیر قلعه نویی سرمربی جدید تیم ملی در اقدامی عجیب که تعجب خیلی ها را به همراه داشت، مهدی قایدی ستاره این روزهای استقلال را به تیم ملی دعوت نکرد. قایدی که بعد از شروع نه چندان خوب در استقلال، در هفته های گذشته عالی کار کرد و گل های مهمی هم برای تیمش به ثمر رساند، نتوانست نظر مثبت قلعه نویی را به خودش جلب کند و ستاره ریزنقش آبی ها جایی در لیست جدید تیم ملی نداشت. ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی استقلال که به همراه همسرش در تهران حضور داشت، برای استراحت دیروز ایران را ترک کرد. بازی های لیگ برتر به دلیل اردوی تیم ملی و همچنین تعطیلات نوروز تعطیل است و ساپینتو و همسرش هم از این فرصت استفاده کردند و دیروز ایران را ترک کردند. دیروز به صورت خیلی اتفاقی ساپینتو و همسرش را در فرودگاه دیدیم. از همین رو برای گفت و گو نزد سرمربی استقلال نزدیک شدیم تا چند دقیقه ای در مورد شرایط این تیم صحبت کنیم. با این حال ساپینتو به ما گفت:

فعلا شرایط حرف زدن را ندارد و خیلی هم عجله دارد. من باید به موقع به پرواز برسم و الان فرصت خوبی برای گفت و گو نیست.
از ساپینتو در خصوص دعوت نشدن قایدی به تیم ملی ایران هم پرسیدیم که به گفتن این جمله بسنده کرد؛
«این سوالی نیست که من به آن جواب بدهم . فعلا می خواهم با همسرم به سفر بروم و از سفر لذت ببرم تا دوباره برای شروع تمرینات به ایران برگردم و برای ادامه لیگ آماده شویم.»

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...