ستاره ها به تیم ملی دعوت نشدند

سرمربی تیم ملی والیبال ایران 25 بازیکن را به نخستین اردوی آماده‌سازی این تیم دعوت کرد.
کدخبر (30162) | 25 اسفند 1400 | ساعت 11:56
0 102
ستاره ها به تیم ملی دعوت نشدند
سرمربی تیم ملی والیبال ایران 25 بازیکن را به نخستین اردوی آماده‌سازی این تیم دعوت کرد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از فارس، تیم ملی والیبال ایران در سال 1401 در چهار رویداد جام واگنر، لیگ ملت‌ها 2022، والیبال قهرمانی مردان جهان و بازی‌های آسیایی شرکت می‌کند. نخستین اردوی آماده‌سازی این تیم از روز شنبه 20 فروردین‌ماه در فدراسیون والیبال آغاز می‌شود و بهروز عطایی سرمربی تیم ملی مردان ایران 25 بازیکن را به این مرحله از تمرینات دعوت کرد.

جواد کریمی، علی رمضانی، محمدطاهر وادی، فاضل پژومان، محمدرضا حضرت‌پور، ابوالفضل قلی‌پور، محمدرضا موذن، صابر کاظمی، امین اسماعیل‌نژاد، پوریا یلی، بردیا سعادت، علی‌اصغر مجرد، امیرحسین توخته، رضا عابدینی، محراب ملکی سرخی، مهدی جلوه، امیررضا سرلک، میلاد عبادی‌پور، امیرحسین اسفندیار، اسماعیل مسافر، مجتبی میرزاجانپور، امیرحسن فرهادی، مرتضی شریفی، میثم صالحی و احسان دانش‌دوست دعوت شدگان به نخستین اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال ایران هستند.

دعوت شدگان باید روز شنبه 20 فروردین خود را به امیرخوش خبر سرپرست تیم ملی مردان در کمپ‌ تیم‌های ملی در مجموعه ورزشی آزادی تهران معرفی کنند.

بر اساس اعلام بهروز عطایی این مرحله از اردوی آماده‌سازی تیم ملی با توجه به حضور دو تیم در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا که در تهران برگزار خواهد شد، در راستای همکاری با تیم‌ها با 25 بازیکن آغاز می‌شود و سپس فهرست بازیکنان جدید برای شرکت در اردوی تیم ملی ازسوی سرمربی تیم ملی اعلام خواهد شد.

به این ترتیب خبری از سعید معروف، سید محمد موسوی و امیر غفور در لیست بهروز عطایی نیست و به نظر می رسد دوران درخشش این بازیکنان به پایان رسیده است.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...