سرمربی نفت مسجد سلیمان: امیدوارم این برد سرآغاز پیروزی‌های ما باشد

ابراهیم اشکش پس از پیروزی 3 بر یک نفت مسجد سلیمان مقابل ملوان بندر انزلی در جام حذفی گفت: امیدوارم این برد سرآغاز پیروزی‌های ما باشد.
کدخبر (124921) | 21 دی 1401 | ساعت 14:36
0 47
سرمربی نفت مسجد سلیمان: امیدوارم این برد سرآغاز پیروزی‌های ما باشد
ابراهیم اشکش پس از پیروزی 3 بر یک نفت مسجد سلیمان مقابل ملوان بندر انزلی در جام حذفی گفت: امیدوارم این برد سرآغاز پیروزی‌های ما باشد.

به گزارش سرخ نیوز، ابراهیم اشکش پس از پیروزی 3 بر یک نفت مسجد سلیمان مقابل ملوان بندر انزلی در جام حذفی گفت:

ملوان تیم ریشه‌دار و قابل احترامی است و زارع از دوستان خوب ما به شمار می‌رود. فوتبال است؛ ما بازی قبل را واگذار کردیم و امروز موقعیت‌ها گل شد و توانستیم بازی را ببریم. حق مردم مظلوم مسجد سلیمان و بچه‌ها این بود که خوشحال شوند. امیدوارم این برد سرآغاز پیروزی‌های ما باشد، چون جایگاه واقعی نفت در لیگ، اینجای جدول نیست و امیدوارم روند خوب را ادامه دهیم.
وی در واکنش به سؤالی در مورد اتلاف وقت تیم نفت مسجد سلیمان تصریح کرد:
پنجره نقل‌و انتقالاتی ما بسته بود، چند بازیکن از جمع ما جدا شدند و چند بازیکن را هم من نخواستم؛ ما امروز با 10 بازیکن بزرگسال اینجا بودیم. پنج بازیکن 20 ساله را بازی دادم. دروازه‌بان ما امروز 20 ساله بود. با یک عده جوان به این مسابقه آمدم. هر دو تیم هم خوب بازی کردند و شاید اگر موقعیت‌های ملوان گل می‌شد می‌توانست برنده باشد. بازی قبل ملوان در دقایق پایانی گل زد و برنده شد. اگر می‌خواهید از من ایراد بگیرید، بازی قبل هم می‌توانید از ملوان ایراد بگیرید. این بُرد را به مسئولان مسجد سلیمان تقدیم می‌کنم اما الان که سرمربی این تیم بومی است، این حق نیست که مرغ همسایه را غاز ببینیم و همکاری نکنیم. باید قدر استعدادها و سرمایه استان را بدانیم. من پله پله مربیگری کردم که الان به اینجا رسیده‌ام.
سرمربی نفت گفت:
نباید تحت فشار قرار بگیریم. باید بازیکنان مدنظر را جذب و نفت را در لیگ حفظ کنم، اما اندر خم یک کوچه‌ایم. عدم توانایی و عدم رسیدگی به تیم نفت را می‌بینم و این برد را به عزیزان تقدیم می‌کنم. امیدوارم از این به بعد ما و کادرفنی بومی نفت را باور داشته باشند. خیلی‌ها دوست ندارند سبک ابراهیم اشکش جواب بدهد؛ چون سبک من نگاه کردن به بازیکنان با ارزش و سختکوش است. دنبال ریخت و پاش مالی نیستم و دنبال میدان دادن به یک عده جوان هستم. چون دنبال بازیکن خارجی بنجل نیستم خیلی انگ‌ها را به ما می‌زنند. این فوتبال و این شهر نیاز به بازیکنی دارد که با تمام وجود بازی کنند. آن زمان مُرد که دنبال اسم بگردید. اگر بحث بومی می‌کنم منظورم شایسته‌سالاری است. همه زیر یک پرچم زندگی می‌کنیم و اصلاً این بحث را ندارم. من می‌گویم جایی که بازیکن وجود دارد باید شایسته سالاری کنیم. در چند وقت اخیر مسائلی دیدم که به حرمت شهرم صحبت نکردم. جایگاه بچه مسجد سلیمان این نیست!
اشکش یادآور شد:
از مسئولان می‌خواهم به تیم توجه بیشتری کنند. بچه‌ها هنوز حقوق نیم‌فصل را نگرفته‌اند و حقشان است که به آن‌ها توجه شود. ملوان هم در قلب ما جا دارد، امروز دیدیم که چند نفر کنار این تیم بودند ولی من مظلومانه با نفت مسجد سلیمان اینجا آمدم و تنهایی کار را جلو می‌بریم. قهرمان جام جهانی نشدیم و فقط یک بازی را بردیم؛ اما امیدوارم این بُرد سرآغاز موفقیت بعدی تیم ما باشد. با منطقه خطر در لیگ دو امتیاز فاصله داریم و قطعاً در 15 بازی آینده امتیازات لازم را کسب خواهیم کرد.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...