سلطان پرسپوليسی‌ها برعلیه آل‌کثیر

اسطوره باشگاه پرسپوليس مدعی است که مهاجم فصل گذشته این تیم با قراردادی به ارزش ۷۰ میلیارد راهی سپاهان شده است.
کدخبر (212306) | 03 مرداد 1402 | ساعت 16:47
0 139
سلطان پرسپوليسی‌ها برعلیه آل‌کثیر
اسطوره باشگاه پرسپوليس مدعی است که مهاجم فصل گذشته این تیم با قراردادی به ارزش ۷۰ میلیارد راهی سپاهان شده است.

به گزارش سرخ نیوز، عیسی آل‌کثیر در تصمیمی جنجالی و در شرایطی که کمتر هواداری انتظار جدایی و عدم توافق وی با پرسپوليس را داشت، سر از سپاهان درآورد. بازیکنی که با تمایل شدید نسبت به حضور در پرسپوليس و در ادامه پوشیدن پیراهن این تیم و درخشش در لیگ قهرمانان آسیا به محبوبیت نزد هواداران دست یافت و بعد از پشت سر گذاشتن محرومیت شش‌ماهه، بازگشت خود را با گلزنی در دربی جشن گرفت تا این محبوبیت را افزایش دهد. این اما پایان ماجراجویی‌های مهاجم جنوبی سرخ‌ها نبود و او بعد از مصدومیت پارگی رباط صلیبی، در بازگشت بار دیگر در نقش گلزن حساس در دربی برای این تیم، اوج محبوبیت را بین هواداران سرخ تجربه کند. با این حال با پایان قرارداد آل‌کثیر کمتر هواداری از پرسپوليس پیش‌بینی خروج و عدم توافق وی با باشگاه را داشت. این در حالی بود که بعد از عدم توافق مالی، یحیی گل‌محمدی حتی برای ادامه حضورش در این تیم، از باشگاه خواسته بود که همانند دیگر ملی‌پوشان سقف قرارداد را با وی مذاکره کنند. ناگهان اما آل‌کثیر سر از باشگاه سپاهان درآورد و قراردادش را با طلایی‌پوشان به امضا رساند. اتفاقی که، همان‌طور که عنوان شد، کمتر کسی انتظار آن را می‌کشید. علی پروین، اسطوره باشگاه پرسپوليس، اما مدعی است عدد بالایی که سپاهان به این مهاجم پرداخت کرده، باعث قبول این پیشنهاد شده است. شماره هفت اسبق سرخ‌ها با اشاره به مبلغ سقف قراردادی که سازمان لیگ باشگاه‌ها را ملزم به انجام آن کرده گفت:

مثلا همین قانون سقف قرارداد! شما فکر می‌کنید باشگاهی آن را رعایت می‌کند؟ کاری کردند تا دوباره همه بخواهند دور بزنند و پول زیرمیزی رواج پیدا کند. عیسی با چقدر سپاهان رفته و از پرسپوليس گذشت؟ می‌دانید؟ هفتاد میلیارد برای دو فصل!
پروین در واکنش به خبرنگار ما که پرسید آیا او از این ادعای خودش اطمینان دارد پوزخندی زد و حرف خود را بار دیگر تکرار کرد. با این حال علی‌رغم شایعاتی که درباره بحث ارقام قرارداد بازیکنان در پنجره تابستانی فوتبال ایران شکل گرفته و بارها از سوی باشگاه‌ها نیز رد شده است، به نظر می‌رسد حضور بازرسان برای بررسی قراردادها بتواند پاسخ خیلی از پرسش‌ها و گمانه‌زنی‌ها را مشخص کند.   آخرین اخبار فوتبال ایران

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...