سونامی لغو قراردادها در WWE / جان سینا و راک از جدایی یک کشتی‌گیر راضی نیستند!

کدخبر (229830) | 05 مهر 1402 | ساعت 11:22
0 156
سونامی لغو قراردادها در WWE / جان سینا و راک از جدایی یک کشتی‌گیر راضی نیستند!
راک و جان سینا نسبت به عدم تمدید قرارداد حداقل ۲۰ کشتی‌گیر از سوی WWE، واکنش نشان دادند.

به گزارش سرخ نیوز، طی هفته‌ گذشته کمپانی WWE تصمیم گرفت تا با عده‌ای از کارکنان خود قطع همکاری کند که در بین آن‌ها، نام کشتی‌گیران بزرگی نیز دیده می‌شود.

یکی از مهم‌ترین کشتی‌گیرانی که از دبلیو دبلیو ای کنار گذاشته شد، دولف زیگلر است. قهرمان سابق جهان که طی دو دهه اخیر حدود ۱۵۵۴ مبارزه برگزار کرد و هواداران بسیاری هم داشت، حالا باید به دنبال سازمان جدیدی برای ادامه فعالیت خود باشد.

علاوه بر نیکولاس نمث که در دنیای کشتی کج با نام دولف زیگلر شناخته می‌شد، نام‌هایی نظیر شلتون بنجامین، مصطفی علی، الایس و ریک بوگز نیز از دیگر قربانیان مطرح سونامی جدید لغو قراردادهای WWE به حساب می‌آیند.. پیش از این و طی سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ و در میانه همه‌گیری کرونا، افراد زیادی از این کمپانی اخراج شده بودند.

واکنش‌ها به اخراج دولف زیگلر از WWE

اخراج دولف زیگلر از WWE بیشتر از سایرین مورد توجه قرار گرفته، چرا که این کشتی‌گیر تمام دوران حرفه‌ای خود را در این سازمان گذرانده بود و چهره مطرحی هم به حساب می‌آمد.

دواین جانسون که در حرفه‌ خود با نام راک شناخته می‌شود، یکی از افرادی بود به کنار گذاشته شدن دولف زیگلر واکنش نشان داد. او در این خصوص نوشت:

اکنون همه این نسخه‌ها را می‌بینیم. این روزها برای کسانی که همه چیز خود را به دنیای کشتی حرفه ای دادند بسیار سخت است، مانند دولف زیگلر که همه چیزش را در اختیار دنیای رسلینگ قرار داد!  من همیشه طرفدار و حامی دولف بوده‌ام و بی صبرانه منتظرم تا ببینم دولف زیگلر در آینده چه کاری خواهد کرد!

علاوه بر راک، جان سینا هم به عنوان یکی از بزرگ‌ترین نام‌های تاریخ کشتی کج با انتشار توییتی، ضمن منشن کردن صفحه دولف زیگلر، با نوشتن عبارت «هزار و پانصد و پنجاه و چهار مسابقه» نسبت به زحمات و سابقه درخشان این کشتی‌گیر در WWE ادای احترام کرد.

دولف زیگلر با گذشت پنج روز از اخراج خود، هنوز واکنش رسمی نسبت به این اتفاق نداشته و سیاست سکوت را در پیش گرفته است. در سمت دیگر اما شلتون بنجامین که سابقه قهرمانی کمربند اینترکانتیننتال را دارد، با انتشار پیامی از هواداران و همکاران خود تشکر کرد و نوشت:

چیزی تمام می‌شود، چیزی جدید شروع می‌شود. مشتاق فصل بعدی زندگی‌ام هستم.

اخیرا و پس از ادغام دو سازمان WWE و UFC، شرکت واحدی به نام TKO پایه‌گذاری شده که ارزشی حدودا 21.4 میلیارد دلاری (17.3 میلیارد پوند) دارد. ادغام این دو کمپانی، باعث شده تا تغییرات گسترده‌ای در آن‌ها صورت بگیرد.

دیو باتیستا و  بوتاکس! / ظاهر جدید اسطوره WWE و احتمال بازگشت به کشتی کج

دیو باتیستا و بوتاکس! / ظاهر جدید اسطوره WWE و احتمال بازگشت به کشتی کج

بیشتر بخوانید
04 مهر 1402 | ساعت 18:05
بیشتر بخوانید

تمرینات سخت براک لزنر 46 ساله، هادسون و براندون وایت را کلافه کرد!

تمرینات سخت براک لزنر 46 ساله، هادسون و براندون وایت را کلافه کرد!

بیشتر بخوانید
04 مهر 1402 | ساعت 11:14
بیشتر بخوانید

مبارزه کشتی کج ۴ جانبه آندرتیکر، ادی گوئررو، بوکر تی و جی بی ال در «آرماگدون ۲۰۰۴»

مبارزه کشتی کج ۴ جانبه آندرتیکر، ادی گوئررو، بوکر تی و جی بی ال در «آرماگدون ۲۰۰۴»

بیشتر بخوانید
03 مهر 1402 | ساعت 18:27
بیشتر بخوانید

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
درک لانسفورد
هادی چوپان
مستر المپیا 2023
سامسون داودا
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...