شبی که گواردیولا هیچ تعویضی نکرد: شاید در بازی برگشت دیوانه شدم

پپ گواردیولا پس از تساوی شب گذشته مقابل لایپزش ادعا داشت: تیم‌های آلمانی همیشه در این شرایط بهتر از ما هستند.
کدخبر (146152) | 04 اسفند 1401 | ساعت 09:36
0 67
شبی که گواردیولا هیچ تعویضی نکرد: شاید در بازی برگشت دیوانه شدم
پپ گواردیولا پس از تساوی شب گذشته مقابل لایپزش ادعا داشت: تیم‌های آلمانی همیشه در این شرایط بهتر از ما هستند.

به گزارش سرخ نیوز، منچسترسیتی شب گذشته در بازی رفت از مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا به مصاف لایپزیش رفت و با تساوی 1-1 متوقف شد. ببینید: خلاصه بازی منچسترسیتی ۱ لایپزیش ۱ سیتیزن‌ها گل اول این بازی را توسط ریاض محرز به ثمر رساندند اما نتوانستند از تک گلی که زده بودند دفاع کنند و در نهایت در حالی که لایپزیش شایسته باز کردن دروازه سیتی بود در دقیقه 70 به گل رسید تا بازی با نتیجه مساوی تمام شود و همه چیز به بازی برگشت موکول شود. یکی از اتفاقات جالبی که در جریان این بازی رخ داد این بود که گواردیولا برای اولین بار در طول دروان حضورش روی نیمکت سیتی هیچ تعویضی انجام نداد. شبی که گواردیولا هیچ تعویضی نکرد: شاید در بازی برگشت دیوانه شدم او در توضیح این تصمیمش به خبرنگاران گفت:

« من پنج تعویض دارم. چنین چیزی به این معنا نیست که من باید تعویض کنم. واقعا از عملکرد بازیکنانم راضی بودم. لایپزیش را به صورت کامل تحلیل کرده بودم و می‌دانستم که به چنین کنترلی روی بازی نیاز داریم چون آنها با شش بازیکن در خط حمله بازی می‌کردند.»
پپ گواردیولا با تمجید از بازی خوب تیم حریف اظهار داشت:
« ما تیمی نداریم که بتوانیم در تغییر فاز از دفاع به حمله یا برعکس با آنها رقابت کنیم. آنها بهتر از ما هستند، آنها سریع‌تر هستند. تیم‌های آلمانی همیشه در این شرایط بهتر از ما هستند. ما باید کنترل بسیاری روی بازی داشته باشیم. با این حال شاید در بازی برگشت دیوانه شدم و با 9 مهاجم بازی کردم.»

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...