طارمی: امارات بهتر از انتظار بود

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان، گفت: از تیم ملی امارات انتظار این بازی را خوب نداشتیم و به همین دلیل به کادر فنی و بازیکنان این تیم تبریک می گویم.
کدخبر (5970) | 15 مهر 1400 | ساعت 21:49
0 50
طارمی: امارات بهتر از انتظار بود
مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان، گفت: از تیم ملی امارات انتظار این بازی را خوب نداشتیم و به همین دلیل به کادر فنی و بازیکنان این تیم تبریک می گویم.

به گزارش سرخ نیوز؛ «مهدی طارمی» پس از پیروزی تیم ملی کشورمان برابر امارات در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲  این دیدار را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: تیم ملی ایران برابر امارات موقعیت‌های خوبی داشت اما تنها یکی از آن‌ها تبدیل به گل شد. وی بلافاصله به تیم ملی امارات اشاره و درباره این تیم نیز عنوان کرد: بازیکنان امارات هم بسیار خوب بازی کردند و بیش از آنچه که انتظار داشتیم، خوب بودند. زننده تنها گل ایران به امارات درباره شرایط بازی در هر ۲ نیمه این دیدار نیز، اضافه کرد: البته که می‌دانستیم  بازی سخت و دشواری در زمین آنها داریم، به هرحال  نیمه اول بازی از سوی بازیکنان ۲ تیم به صورت متعادل دنبال شد. به گفته وی شرایط گرم و آب و هوایی امارات، بازی را برای بازیکنان ایران سخت کرده اما در نیمه دوم با ریکاوری صورت گرفته با انرژی بیشتری وارد زمین شدیم. طارمی ادامه : همانطور که مشخص بود نیمه دوم بازی ما رفته رفته بهتر و موقعیت‌های مناسب‌تری بر روی دروازه حریف ایجاد کردیم. به اعتقاد او، ملی‌پوشان کشورمان در این دیدار بازی خوب و تاکتیکی را ارائه کرده و حریف را به عقب راندند. مهاجم تیم ملی ایران درباره صحنه خطای «شجاع خلیل زاده» به روی مهاجم تیم ملی امارات که ممکن بود به اخراج این بازیکن بیانجامد با استفاده VAR، آفساید مهاجم امارات گرفته شد، گفت: اگر کمک داور ویدیویی آن صحنه را ثبت نمی کرد و به ضرر ما خطا و خلیل زاده اخراج می شد به طور حتم با مشکل مواجه می شدیم و در آن هوا با یک بازیکن کمتر باید دل به ضد حملات می بستیم که بی شک راه گشا نبود. تیم ملی کشورمان در سومین دیدار خود در جریان رقابت های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و از گروه A  این رقابت‌ها، امارات را ورزشگاه «زعبیل» با تنها گل طارمی شکست داده و به صدرنشینی خود در این گروه با ۹ امتیاز ادامه داد.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...