طیبی: لیاقت رسیدن به فینال جام جهانی را داریم

کاپیتان تیم ملی فوتسال با بیان اینکه نباید خیلی روی تیم جوان ما فشار گذاشته شود، گفت: لیاقت رسیدن به فینال جام جهانی را داریم ولی باید ابزار آن فراهم شود.
کدخبر (166748) | 26 فروردین 1402 | ساعت 09:25
0 57
طیبی: لیاقت رسیدن به فینال جام جهانی را داریم
کاپیتان تیم ملی فوتسال با بیان اینکه نباید خیلی روی تیم جوان ما فشار گذاشته شود، گفت: لیاقت رسیدن به فینال جام جهانی را داریم ولی باید ابزار آن فراهم شود.

به گزارش سرخ نیوز، حسین طیبی کاپیتان تیم ملی فوتسال در نشست خبری پیش از بازی دوستانه با ازبکستان گفت: چند روزی است که در اردوی تیم ملی شرکت کرده‌ام. اردوی خیلی خوبی داشتیم و برای دو بازی با ازبکستان آماده می‌شویم. آن‌ها تیم قدرتمندی هستند و 3 هفته گذشته 2 بازی با برزیل برگزار کردند. بازی تیم جوان با ازبکستان خیلی به ما کمک می‌کند. تیم ملی جوان شده و نیاز به حمایت و کمک دارد. تیم ما باید بازی کند تا خودش را نشان دهد و نباید خیلی روی تیم جوان ما فشار گذاشت. وی عنوان کرد: شرایط خودم هم در تیم باشگاهی‌‌ام خوب است. یک ماه دیگر در جام باشگاه‌های اروپا با بنفیکا بازی داریم تا به یکی از آرزوهایم که قهرمانی در اروپا است، برسیم. در لیگ هم با بارسلونا یک امتیاز فاصله داریم و هفته قبل هم با آن‌ها بازی و 4-4 مساوی کردیم. امیدوارم نماینده خوبی برای فوتسال ایران باشم. کاپیتان تیم ملی فوتسال در پاسخ به این پرسش که تیم جوان شده ایران می‌تواند در جام جهانی موفقیتش را تکرار کند؟ گفت: کار کردن با وحید شمسایی هم خوب است و هم سخت. سخت به این دلیل است که او با هیچ‌کس شوخی ندارد و خیلی جدی بوده و کار کردن در این شرایط خیلی سخت است چون برای سرمربی تیم ملی نظم و انضباط خیلی مهم است. شمسایی بمب انگیزه است و این افتخار را داشتم که هم در کنار او بازی کردم و هم از او چیزهای زیادی یاد گرفتم. طیبی افزود: این شرایط برای بازیکنان جوان هم وجود دارد و همه آن‌ها دوست دارند که با شمسایی کار کنند. پتانسیل این را داریم که در جام جهانی موفق شویم ولی این اتفاق نیاز به یکسری ابزار دارد. تیم ما واقعاً جوان هستند و فقط باید بازی کند. ما باید با تیم‌های بزرگ بازی کنیم. کشورهای مختلف اردو برگزار می‌کنند و ما هم به اردوهای خارجی نیاز داریم تا با برزیل، اسپانیا و پرتغال بازی کنیم. جوانان ما باید تجربه کسب کنند و وقتی با تیم‌های بزرگ بازی کنیم شرایط بهتری پیدا می‌کنیم. صددرصد لیاقت رسیدن به فینال جام جهانی را داریم ولی باید ابزار آن فراهم شود. طیبی در پایان گفت: بازیکنی که می‌خواهد لژیونر شود، باید حتماً در تیم ملی کشورش بازی کند. بزرگترین کمک را به بازیکنان جوان شمسایی می‌کند که به آنها میدان می‌دهد تا دیده شوند. همیشه نگاه‌ها به سمت بازیکنان برزیل و اسپانیایی است و سخت تلاش می‌کنم که نماینده خوبی برای فوتسال کشورمان باشم. خداراشکر که الان نگاه تیم‌های خارجی به بازیکنان ایرانی بیشتر شده و مهمترین عامل آن این است که جوان‌ها دیده شدند آن هم پس از اعتمادی که شمسایی به آن‌ها داشت.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
ویدئو های مرتبط
موردی نیست.
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...