عربشاهی: پیروزی پرسپولیس حتمی است

پیشکسوت پرسپولیس گفت: بازیکنان ما با غیرت ایرانی خودشان مقابل بی‌احترامی‌ها می‌ایستند و امشب پرسپولیس حرفه‌ای‌تر از همیشه بازی خواهد کرد.
کدخبر (7304) | 24 مهر 1400 | ساعت 14:28
0 59
عربشاهی: پیروزی پرسپولیس حتمی است
پیشکسوت پرسپولیس گفت: بازیکنان ما با غیرت ایرانی خودشان مقابل بی‌احترامی‌ها می‌ایستند و امشب پرسپولیس حرفه‌ای‌تر از همیشه بازی خواهد کرد.

ضیاء عربشاهی در گفت‌وگو با خبرنگار سرخ‌نیوز؛ درباره بازی امشب پرسپولیس مقابل الهلال اظهارداشت: بازی حساسیت بالایی دارد؛ الهلال هزینه‌های سنگینی انجام داده‌ و عربستانی‌ها قصد داشتند تا با کارشنکنی و شیطنت، شرایط روحی_رووانی بازیکنان ما را به هم بریزند اما خوشبختانه این مسائل روی بازیکنان پرسپولیس تاثیر معکوس می‌گذارد و باعث بالا رفتن انگیزه و انسجام تیمی ما می‌شود. وی افزود: بازیکنان ما با غیرت ایرانی خودشان مقابل بی‌احترامی‌ها می‌ایستند و امشب پرسپولیس حرفه‌ای‌تر از همیشه بازی خواهد کرد. خوشبختانه بازیکنان پرسپولیس از آمادگی کاملی برخوردارند و با تمام قوا به میدان خواهند رفت. الهلالی‌ها قبلاً اعلام کرده بودند که 3 یا 4 بازیکن اصلی‌شان مصدوم هستند که این مساله اصلاً صحت ندارد و آنها هم با تمام قوا به میدان خواهد آمد. با این حال به صراحت می‌گویم که پرسپولیس امشب برنده بازی خواهد بود؛ تیم ما شخصیت قهرمانی را دارد و بچه‌ها ثابت خواهند کرد که فوتبال پرسپولیس در آسیا حرف اول را می‌زند. پیشکسوت پرسپولیس حفظ آرامش ذهنی و تیمی را اصلی‌ترین فاکتور موفقیت سرخپوشان مقابل اهلال دانسه و خاطرنشان کرد: بازیکنان ما باید تمام حواشی و اتفاقات ناخوشایند اخیر را فراموش کنند و با آرامش کامل به میدان بروند. ما بهترین بازیکنان آسیا را داریم و پرسپولیس حرف اول را در منطقه می‌زند. پرسپولیس در چند فصل اخیر 2 بار نائب قهرمان آسیا شده و می‌توانست به قهرمانی هم برسد. تیم ما شخصیت قهرمانی را دارد و هواداران مطمئن باشند که بازیکنان تمام تلاش خود را برای رسیدن به جام انجام خواهند داد. وی با انتقاد از حواشی به وجود آمده پیش از سفر کاروان سرخپوشان به عربستان، گفت: پرسپولیس یک هفته بعد از بازی با استقلال تاجیکستان، مدارک بازیکنان را برای صدور ویزا به فدراسیون تحویل داده اما متاسفانه فدراسیون ما دیر عمل کرده است. متولی فوتبال هر کشوری فدراسیون است و آنها باید مدارک بچه‌ها را برای صدور ویزا ارسال می‌کردند و فدراسیون مقصر اتفاقات ناخوشایند برای پرسپولیس است. چرا باید در فدراسیون فوتبال کسانی بر سر کار باشند که فوتبالی نبوده و فقط دنبال اسم و رسم فوتبال هستند؟ به جرات می‌گویم 95 درصد از آدم‌های غیرفوتبالی که وارد این حوزه می‌شوند، فقط به دنبال شهرت و اسم هستند. واقعاً متاسفم که غیرفوتبالی‌ها ارکان فوتبال کشور را در دست دارند و برخی از فوتبالی‌ها هم راه حضور آنها را باز می‌کنند و دنبال منافع خودشان هستند. عربشاهی با بیان اینکه فوتبال قابل پیش‌بینی نیست، درباره نتیجه بازی امشب گفت: نمی‌توان نتیجه بازی را دقیق پیش‌بینی کرد اما برد پرسپولیس حتمی است. امیدوارم امشب پرسپولیس دست پر زمین را ترک کند و هواداران و مردم ایران برای چند ساعت هم که شده، دلشان شاد باشد و مشکلات‌شان را فراموش کنند.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...