فتح الله زاده: با چند اسپانسر مذاکرات خوبی داشته‌ایم

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: در حال حاضر پولی در باشگاه نیست زیرا منابعی که وجود داشت، هزینه شده است.
کدخبر (95286) | 28 آبان 1401 | ساعت 12:26
0 67
فتح الله زاده: با چند اسپانسر مذاکرات خوبی داشته‌ایم
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: در حال حاضر پولی در باشگاه نیست زیرا منابعی که وجود داشت، هزینه شده است.

به گزارش سرخ نیوز، مدیرعامل باشگاه استقلال ظهر امروز در محل تمرین این تیم حضور یافت و دقایقی برای بازیکنان و اعضای کادر فنی صحبت کرد.

علی فتح‌الله زاده، در ابتدای صحبت‌های خود، گفت: دیروز دوستان گفتند مطالباتی دارید که پرداخت نشده است. من برای همین امروز پیش شما آمده‌ام تا در خصوص شرایط باشگاه، مسایل مالی و دغدغه‌هایی که دارید، صادقانه و برادرانه با هم صحبت کنیم.

وی افزود: از سایر باشگاه‌های مطرح که شرایط مالی بهتری هم از ما دارند، سوال کردم و پرداختی آن‌ها نیز بیشتر از ۳۰ درصد نبوده است. من دو پروژه را در حال دنبال کردن هستم. با چند اسپانسر نیز مذاکرات خوبی داشته‌ایم و به زودی اخبار خوبی خواهیم داشت. هر مدیری که می‌آید، فرصت می‌خواهد تا اهدافش را پیاده کند و بتواند درآمدزایی داشته باشد. در حال حاضر پولی در باشگاه نیست زیرا منابعی که وجود داشت، هزینه شده اما دغدغه و نگرانی شما، دغدغه و نگرانی من هم هست و تلاش شبانه روزی من هم برطرف کردن این مسائل است.

مدیرعامل باشگاه استقلال تصریح کرد: تا ۱۰ روز مانده به دربی، پرداختی همه را به چهل درصد می‌رسانم. چند مورد ضروری هم هست که در همین چند روزه حل می‌کنم. از روزی که من آمده‌ام، حدود ۱۰ میلیارد از منابع مختلف و با قرض فراهم کرده‌ام. چهار بازی تا نیم فصل مانده است. شما هم به خاطر هواداران تلاش و تمرین کنید. در حال فراهم سازی یک اردو در دوبی هستیم و ان‌شاءالله شرایط تمرینی خوبی در تهران و اردو داشته باشید. من شخصی هستم که اگر قولی بدهم، هر اتفاقی هم بیفتد، قولم را عملی می‌کنم.

علی فتح الله زاده

فتح الله زاده افزود: شب گذشته با ساپینتو جلسه داشتم و در خصوص مسایل مختلف صحبت کردیم. او سرمربی استقلال است. کنار بازیکنانش ایستاده و از حق شما دفاع می‌کند که این بسیار ارزشمند است. من هم کنار شما هستم. زیرا همه ما یک خانواده هستیم، یک هدف داریم و آن موفقیت استقلال و شادی هواداران است. با هم برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کنیم. سرمربی شما مهمان ما است و باید به او کمک کنیم تا آرامش داشته باشد. سرمربی تیم کنار شما است و از شما حمایت می‌کند، من هم کنار همه شما هستم و از شما حمایت می‌کنم تا با آرامش، تمرین کنید و مسابقه دهید.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
ویدئو های مرتبط
موردی نیست.
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...