فرناندو سانتوس: رونالدو را تنها بگذارید!

فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال، به دفاع از کریستیانو رونالدو پرداخت و اعلام کرد که حواشی موجود پیرامون او به هیچ وجه صحت ندارند.
کدخبر (108516) | 18 آذر 1401 | ساعت 14:38
0 99
فرناندو سانتوس: رونالدو را تنها بگذارید!
فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال، به دفاع از کریستیانو رونالدو پرداخت و اعلام کرد که حواشی موجود پیرامون او به هیچ وجه صحت ندارند.

به گزارش سرخ نیوز، فرناندو سانتوس با حضور در کنفرانس خبری پیش از دیدار فردا (شنبه) شاگردانش مقابل مراکش در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2022 قطر، درباره شایعات مطرح شده پیرامون فوق‌ستاره 37 ساله تیمش پس از نیمکت‌نشینی او در بازی مقابل سوئیس، گفت: پیش از بازی با سوئیس صحبتی با رونالدو داشتم و اگر این اتفاق نمی‌افتاد، بد بود. این گفت‌وگو باید انجام می‌شد. من با همه این کار را نمی‌کنم، اما طبیعتاً باید این گفت‌وگو را با کریس انجام می‌دادم. این اتفاق در روز بازی با سوئیس و بعد از ناهار افتاد. پیش از آن هیچ مکالمه‌ای با رونالدو نداشتم و در گفت‌وگویی که با کریس داشتم، دلایل قرار نگرفتن نامش در لیست 11 نفره تیم را برای او توضیح دادم.

سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال ادامه داد: گفتم که روی او برای استفاده در ترکیب اصلی حساب نکرده‌ام، اما به کریس گفتم که در طول مسابقه برای ما بسیار مهم خواهد بود و می‌تواند در نیمه دوم به ما کمک کند. طبیعی بود که کریستیانو از این تصمیم من راضی نباشد چون همیشه در ترکیب اصلی بازی می‌کرد. او استدلال‌ها را به سادگی نپذیرفت، اما این یک مکالمه عادی بین ما بود. رونالدو اما هرگز به من نگفت که می‌خواهد اردوی تیم ملی فوتبال پرتغال را ترک کند. کریس از بازی نکردنش ناراضی بود و این امری طبیعی است. با این حال، پس از پخش سرود ملی کشورمان در بازی با سوئیس، حال کریس تغییر کرد. رونالدو کسی بود که بیشتر از همه فریاد زد، هیجان زده بود و بیشتر از گل‌های باشگاهی‌اش، بابت گلزنی هم‌تیمی‌هایش خوشحال بود.

فرناندو سانتوس: رونالدو را تنها بگذارید!

وی خاطرنشان کرد: ناراحتی یک بازیکن از بازی نکردن عادی است، اما بازیکنی که از بازی نکردن در تیم ملی ناراضی نباشد، جایی در تیم ندارد. از همه (اشاره به پرتغالی‌هایی که شایعه‌سازی کردند) می‌خواهم رونالدو را تنها بگذارند (سانتوس همزمان با گفتن این جمله مشتی به روی میز کنفرانس خبری کوبید)، کریس لیاقت این شایعاتی که در خصوصش مطرح شده را ندارد. او به خاطر کارهایی که برای تیم ملی پرتغال انجام داده، شایسته حرف‌هایی که در قبالش زده می‌شود نیست.

تیم‌های ملی فوتبال مراکش و پرتغال از ساعت 18:30 فردا (شنبه - به وقت تهران) در ورزشگاه الثمامه به مصاف هم می‌روند.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...