فرهاد مجیدی از نیمکت تیم ملی دور شد؟

بعد از علی دایی، فرهاد مجیدی نیز به واسطه نتایج هفته های اخیر اتحاد کلبا از نیمکت تیم ملی ایران فاصله گرفت.
کدخبر (118508) | 05 دی 1401 | ساعت 20:28
0 79
فرهاد مجیدی از نیمکت تیم ملی دور شد؟
بعد از علی دایی، فرهاد مجیدی نیز به واسطه نتایج هفته های اخیر اتحاد کلبا از نیمکت تیم ملی ایران فاصله گرفت.

به گزارش سرخ نیوز، فرهاد مجیدی یکی از گزینه‌های مربیگری تیم ملی است که مهدی تاج به صراحت از او به عنوان نامزد حضور در راس کادر فنی تیم ملی نام برد. اما به نظر می‌رسد با شکست‌های متوالی اتحاد کلبا در لیگ برتر امارات این گزینه از هدایت تیم ملی ایران دور شود. به خصوص اگر قرار باشد این نتایج در لیگ برتر امارات ادامه پیدا کند.

اتحاد کلبا در سه هفته اخیر در مصاف با تیم‌های شارجه، عجمان و خورفکان شکست خورده است و اگر تا زمان نشست از سوی اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ایران این نتایج جبران نشود، به نظر می‌رسد هیچ یک از اعضا دغدغه ای برای طرح نام فرهاد مجیدی نخواهند داشت.

به خصوص که او اکنون در یک تیم خارجی مشغول به مربیگری است و اگر موفقیتی که در استقلال داشته در تیم خارجی تکرار کند راحت‌تر می‌تواند به تیم ملی نزدیک شود؛ ایضا شکست‌ها می‌تواند او را از تیم ملی فوتبال ایران دور کند.

فرهاد مجیدی در اتحاد کلبا

نبی یکی از اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال پیش تر گفته بود در دی ماه نشست اعضای هیئت رئیسه برای انتخاب سرمربی تیم ملی برگزار می‌شود.

علی دایی و جواد نکونام دیگر گزینه‌های داخلی برای هدایت تیم ملی بودند که هر دو در واکنش‌های غیر رسمی گفته اند در این برهه از زمان به دنبال حضور در تیم ملی نیستند. جواد نکونام هم گفته با او برای کادر فنی تیم ملی صحبتی نشده است.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...