قرارداد دژاگه با فولاد ارزی است!

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: پاتوسی با ما قرارداد دارد، اما برای حضور در اردوی آماده‌سازی تنبلی می‌کند که این موضوع جریمه‌هایی برای وی به همراه خواهد داشت.
کدخبر (51092) | 03 مرداد 1401 | ساعت 13:22
0 90
قرارداد دژاگه با فولاد ارزی است!
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: پاتوسی با ما قرارداد دارد، اما برای حضور در اردوی آماده‌سازی تنبلی می‌کند که این موضوع جریمه‌هایی برای وی به همراه خواهد داشت.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از فارس، حمیدرضا گرشاسبی در حاشیه مراسم قرعه‌‌کشی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های درخصوص اینکه آیا توصیه‌ای برای عدم جذب وریا غفوری شده است یا خیر، کشور اظهار داشت: خیر؛ چه صحبتی باشد شود؟ سرمربیان فهرستی را اعلام می‌کنند و ما هم بر همان اساس رایزنی‌ها را آغاز می‌کنیم. در این پروسه ممکن است یک بازیکن زودتر به نتیجه برسد و بازیکنی هم امکان دارد دیرتر به توافق برسد. وی در واکنش به این موضوع که غفوری در تمرینات هم حضور پیدا کرده بود، گفت: حالا انشالله حاضر خواهد شد. مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درمورد احتمال بازگشت آرش رضاوند به این تیم، خاطرنشان کرد: ما طبق قانون یک درخواست مکتوب از باشگاه محترم استقلال داشتیم که هنوز پاسخی به ما نداده‌اند. گرشاسبی درخصوص خبر مصدومیت فرشید اسماعیلی، تصریح کرد: هنوز گزارشی به ما نرسیده است. انشالله فردا بازیکنان را در اردو می‌بینیم و اطلاعات دقیق‌تری خواهیم گرفت. وی درمورد بازی دوستانه فولاد با سایپا، عنوان کرد: یک بازی دوستانه روز پنج‌شنبه با سایپا خواهیم داشت. مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که آیا این تیم بازهم بازیکنی جذب خواهد کرد یا خیر، اظهار داشت: ما تا دقیقه 90 تلاش می‌کنیم تا خواسته‌های کادر فنی را محقق کنیم. گرشاسبی درباره آخرین شرایط پاتوسی، تصریح کرد: پاتوسی با ما قرارداد دارد، اما کمی تنبلی می‌کند و با تاخیر به اردو اضافه می‌شود که این موارد جرائمی برای وی به همراه خواهد داشت. وی درمورد ناراحتی نکونام از کولیبالی، گفت: تاخیر حضور این بازیکنان در اردوی آمادگی موجب دلخوری کادر فنی و سرمربی تیم شده است. قطعاً این تاخیرها با جریمه همراه خواهد بود و بین بازیکن پرکار و بازیکن کم کار تفاوت‌هایی وجود خواهد داشت. مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که قرارداد اشکان دژاگه ارزی است یا ریالی، تصریح کرد: چون وی پاسپورت ایرانی ندارد براساس همان پاسپورت با وی قرارداد امضا کردیم، یعنی قراردادش به صورت ارزی است.  

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...