قرارداد ستاره جوان لیورپول تا سال 2027 تمدید شد

باشگاه لیورپول اعلام کرد که قرارداد استفان بایچتیچ هافبک اسپانیایی و 18 ساله تیمش را تمدید کرده است.
کدخبر (132178) | 06 بهمن 1401 | ساعت 18:31
0 91
قرارداد ستاره جوان لیورپول تا سال 2027 تمدید شد
باشگاه لیورپول اعلام کرد که قرارداد استفان بایچتیچ هافبک اسپانیایی و 18 ساله تیمش را تمدید کرده است.

به گزارش سرخ نیوز، استفان بایچتیچ هافبک اسپانیایی لیورپول قراردادش را تا سال 2027 با این تیم تمدید کرد. پس از حضور موفق این بازیکن 18 ساله در ترکیب قرمزها، مدیران باشگاه قرارداد جدیدی را با او به امضا رساندند. سایت گل در این زمینه نوشته است که مذاکرات بین باشگاه و بازیکن از تابستان ادامه داشت و قرمزها مشتاق بودند به بایچتیچ، برای پیشرفتش از یک بازیکن جوان و تبدیل شدن به یک گزینه اصلی، پاداش دهند. تیم یورگن کلوپ در این فصل یه یک جرقه در خط هافبک نیاز داشت و بایچتیچ با نمایش‌های چشم‌گیر مقابل وولوز در جام حذفی و چلسی در لیگ برتر، نظرات را به سمت خود جذب کرد. این بازیکن جوان که در سال 2020 از سلتاویگو جدا شد، به عنوان بخشی از یک تلاش بسیار موفق برای جذب بازیکنان بین 15 تا 18 سال توسط مت نیوبری، رئیس استخدام آکادمی لیورپول، به این باشگاه پیوست. مهم‌تر از همه، این هافبک اکنون می‌تواند برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا، از لیست بازیکنان غیر بومی خارج شود چرا که به عنوان یک بازیکن که در تمرینات لیورپول پرورش یافته است شناخته می‌شود. او به وب‌سایت رسمی لیورپول گفت:

"این دیوانه کننده است. یک سال پیش در رده‌های زیر 18 سال بازی می‌کردم و حالا می‌توانم در لیگ برتر بازی کنم. اولین بازی‌ام را برای لیورپول انجام دادم و حتی یک گل هم به ثمر رساندم. این چیزی بود که هرگز انتظار نداشتم امسال اتفاق بیفتد. شگفت‌انگیز است که ببینید این اتفاقات چقدر سریع پیش رفت. اما من به سختی کار می‌کنم و امیدوارم موفقیت‌های بیشتری در راه باشد."
اولین حضور بایچتیچ در لیگ، یک بازی کوتاه 21 دقیقه‌ای در پیروزی 9-0 لیورپول مقابل بورنموث در ماه سپتامبر بود. پس از آن، او در پیروزی باکسینگ دی در برابر استون ویلا به میدان رفت. این هافبک امیدوار است یکشنبه که لیورپول در دور چهارم جام حذفی به مصاف برایتون می‌رود، بتواند از ابتدا به میدان برود.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...