لقب جالب بلاژویچ برای دالیچ ؛ تو ناپلئون کرواسی هستی

میروسلاو بلاژویچ، مربی کرواسی، در پیامی به زلاتکو دالیچ برای کسب مدال برنز در جام جهانی 2022 قطر به او و تیمش تبریک گفت.
کدخبر (113249) | 26 آذر 1401 | ساعت 20:46
0 95
لقب جالب بلاژویچ برای دالیچ ؛ تو ناپلئون کرواسی هستی
میروسلاو بلاژویچ، مربی کرواسی، در پیامی به زلاتکو دالیچ برای کسب مدال برنز در جام جهانی 2022 قطر به او و تیمش تبریک گفت.

به گزارش سرخ نیوز، زلاتکو دالیچ، سرمربی کرواسی، وقتی امشب در ورزشگاه خلیفه در قطر با تیمش مقابل مراکش 2-1 پیروز شد و مدال برنز این تورنمنت را به دست آورد اولین جمله‌ای که به خبرنگاران گفت خطاب به چیرو بلاژویچ بود؛ کسی که اولین بار به عنوان سرمربی کرواسی موفق شده بود روی سکوی سومی جام جهانی بایستد. دالیچ رو به خبرنگاران گفت:" این پیروزی را به مردی تقدیم می‌کنم که این مسیر را در سال 1998 آغاز کرد؛ چیرو بلاژویچ. رئیس، این مدال برای تو است. تو آغازگر این راهی. من ممکن است پنج مدال به دست بیاورم ولی او مربی مربی‌ها است". سایت کروات ژوتارنژی لیست بعد از پیروزی کرواسی مقابل مراکش و کسب مدال برنز جام جهانی با بلاژویچ تماس گرفت تا نظر او را جویا شود. لقب جالب بلاژویچ برای دالیچ ؛ تو ناپلئون کرواسی هستی بلاژویچ به این سایت گفت:" بله پسرم، صحبت‌های دالیچ را شنیدم و خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم. دالیچ باعث شد به عمرم اضافه شود. به خاطر همه چیز از او متشکرم. به خاطر اینکه بار دیگر مردم کرواسی را شاد کرد از او ممنونم. او تیمش را با چنان شجاعتی هدایت کرد که ناپلئون ارتشش را رهبری می‌کرد. او یک بار دیگر ثابت کرد کرواسی یکی از ابرقدرت‌های فوتبال است. بهترینِ دنیا". چیرو در ادامه صحبت‌هایش درحالیکه احساساتی شده بود گفت:" این بچه‌ها یک ملت را شاد کردند و باعث شدند امیدوارتر بشویم. دالیچ و پسرانش کاری کردند از خوشحالی روی ابرها راه برویم. هوادارانی که در استادیوم بودند هم به اندازه بچه‌ها در زمین عالی بودند. کرواسی امروز باید با تمام وجود به خودش افتخار کند. متشکرم پسرم".

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
درک لانسفورد
هادی چوپان
مستر المپیا 2023
سامسون داودا
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...