مبارزه تایسون فیوری با الکساندر اوسیک تائید شد! به اعتقاد وارن، شاهد بهترین مسابقه قرن خواهیم بود

کدخبر (229985) | 09 مهر 1402 | ساعت 21:44
0 1107
مبارزه تایسون فیوری با الکساندر اوسیک تائید شد! به اعتقاد وارن، شاهد بهترین مسابقه قرن خواهیم بود
چیزهای خوب نصیب کسانی می‌شود که صبر دارند و فرانک وارن واقعاً باید صبر می‌کرد تا اتفاق خوبی بیفتد.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، مروج افسانه‌ای بوکس بالاخره توانست مبارزه‌ای را برای پایان دادن به همه مبارزات برنامه‌ریزی کند و اعلام کرد که تایسون فیوری برای عنوان قهرمانی بلامنازع سنگین وزن جهان، به مصاف الکساندر اوسیک می‌رود.

این مسابقه که برنده آن می‌تواند هر چهار کمربند را ببرد، اولین مسابقه‌ای است که در دسته‌ای که به طور عمومی بهترین دسته وزنی بوکس شناخته می‌شود، با این حد از رقابت برگزار می‌شود. 

این مبارزه قبلاً قرار بود در اواخر آوریل 2023 برگزار شود، اما الان می‌تواند در هر زمانی، از دسامبر امسال تا آغاز مارس 2024، در عربستان سعودی برگزار شود. وارن در حالی که آرامشی در صدایش شنیده می‌شد، این خبر را در مصاحبه‌ای اختصاصی با talkSPORT اعلام کرد.

این خبر نباید برای کسانی که در سال‌های اخیر دسته سنگین وزن را دنبال کرده‌اند، تعجب آور باشد، چون میراثی در ریاض وجود دارد که در هیچ جای دیگر، مشابهش نیست. 

وارن به talkSPORT Drive گفت:

این مبارزه‌ای است که همه آرزویش را داشته‌اند، این مبارزه‌ای است که خدا می‌داند برای چه مدتی دیوانه‌ام کرده و ما آن را ممکن کردهایم. من نمیتوانم در مورد فشارها به شما بگویم، این موضوع بیربط است، مهم این است که تمام شده، امضا شده، (مبارزه) برای (کسب) هر چهار کمربند است، این مبارزه بزرگی است، این چیزی است که همه میخواستند، از جمله من، تایسون و تا حدی اوسیک.

مبارزه اوسیک در برابر تایسون با این ریسک بالا، میتواند میراثی مثل بعضی از بهترین مسابقات بوکس تاریخ، داشته باشد.

هر دو مبارز در طول دوران حرفه‌ای‌شان رکورد شکست‌ناپذیری و نرخ ناک اوت بالایی داشتند، در حالی که مبارز اوکراینی در بخش سنگین وزن به راحتی پیشرفت کرده و قهرمان سابق، آنتونی جاشوا را دو بار و تقریباً به آسانی شکست داده است.

قبل از اینکه مبارزه انجام شود، فیوری باید در مبارزهای بین رشتهای، با قهرمان سابق MMA، فرانسیس انگانو روبرو شود. وارن قبلاً در مورد این مبارزه صحبت کرده و ارزش زیادی به آن داده است.

او گفته:

ما یک رویداد در روز 28ام داریم که قبلاً گفتهام بزرگترین رویدادی است که تا به حال با آن درگیر بودهام. بزرگ! این یک رویداد بزرگ خواهد بود. بعدی حتی از این هم بزرگتر است. این بزرگ‌ترین و عظیم‌ترین رویداد بوکسی است که تا به حال برگزار شده است.

وقتی صحبت از رویدادهای عظیم میشود، طرفداران فوراً به یاد Rumble in the Jungle 1974 میافتند، زمانی که جورج فورمن شکست ناپذیر و محمد علی کلی با هم روبرو شدند و محمد علی در راند هشتم با ناک اوت پیروز شد.

آنها همچنین ممکن است مبارزه فلوید می‌ودر را در مقابل مانی پاکیائو در سال 2015 به یاد بیاورند، جایی که بزرگان تمام دوران‌ها، سرانجام در مسابقه‌ای که مدت‌ها انتظارش را می‌کشیدیم، گرد هم آمدند و می‌ودر با رای تمام داوران، برنده مسابقه شد.

از آن مسابقه به عنوان "مبارزه قرن" نام برده میشود، اما وارن مطمئن است که مبارزه  اوسیک در مقابل فیوری به دلیل استعداد آنها و سرگرمی موجود در نمایش، می‌تواند از آن هم بهتر باشد.

وارن توضیح داد:

آنها به استعدادهایشان اعتقاد زیادی دارند و هر دو فکر میکنند بهترین هستند و ما خواهیم دید (که چه کسی بهتر است). بدون شک (آنها بزرگترین سنگین وزنان حاضر در مسابقات هستند)، برای من شماره 1 تایسون، شماره 2 اوسیک، احتمال گرفتن چهار کمربند، قبلا هرگز اتفاق نیفتاده است، این یک مبارزه تاریخساز است، این مبارزه بزرگترین مبارزه سنگین وزن این قرن است.

وارن در ادامه توضیح داد که برد برای فیوری چه معنایی دارد، اما همچنین گفت که هر کسی که پیروز شود، میراثی را برای همه دوران تثبیت خواهد کرد.

وارن گفت:

پیروزی در این مبارزه، هیچ بحث یا شکی باقی نمیگذارد، برای من، (فیوری) سنگین وزن شماره 1 نسلش است. او با شکست دادن [ولادیمیر] کلیچکو که بهترین نسلش بود، بهترینها را شکست داده. او سه بار به آمریکا رفت و بار اول حقش را خوردند، اما بعد از آن، دیانتی وایلدر را با قدرت برد و وایلدر سخت‌ترین مشت سنگین وزن نسلش بود. تایسون هر کاری را که از او خواسته شده، انجام داده است. در (مورد) مبارزات هیجان انگیز هم، آن سه مبارزهای که با وایلدر انجام داد، مبارزات درخشانی بودند، آخرین مبارزه، هیجان انگیزترین مبارزه سنگین وزنی بود که تا به حال دیدهام. انتظار دارم که بازی بعدی هم همینطور باشد، چون این بچهها اعتقاد فوق العادهای دارند. تا زمانی که مبارزه شروع شود، فشارها زیاد میشود و همه در جهان تماشا میکنند. بدون شک، تا آنجایی که به همه مربوط میشود، برنده تایید خواهد شد. او بهترینِ نسلش است و در هر نسلی و با هر سنگین وزنی حضور خواهد داشت.

انتظار ها به پایان رسید! مبارزه تایسون فیوری مقابل اُلکساندر اوسیک برگزار خواهد شد!

انتظار ها به پایان رسید! مبارزه تایسون فیوری مقابل اُلکساندر اوسیک برگزار خواهد شد!

بیشتر بخوانید
08 مهر 1402 | ساعت 00:13
بیشتر بخوانید
شبی که مسیر بوکسور مکزیکی را عوض کرد / چگونه شکست مقابل فلوید می‌ ودر از کانلو آلوارز اسطوره ساخت؟

شبی که مسیر بوکسور مکزیکی را عوض کرد / چگونه شکست مقابل فلوید می‌ ودر از کانلو آلوارز اسطوره ساخت؟

بیشتر بخوانید
09 مهر 1402 | ساعت 02:55
بیشتر بخوانید
واکنش فرانسیس انگانو به خبر مبارزه فیوری – اوسیک : دوباره مرا دست کم گرفتند !

واکنش فرانسیس انگانو به خبر مبارزه فیوری – اوسیک : دوباره مرا دست کم گرفتند !

بیشتر بخوانید
08 مهر 1402 | ساعت 20:26
بیشتر بخوانید

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
درک لانسفورد
هادی چوپان
مستر المپیا 2023
سامسون داودا
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...