محرومیت مادام العمر یک مربی!

از آن‌جایی که مربی زنیت، جنگ روسیه علیه اوکراین را با وجود درخواست محکوم نکرد، فدراسیون فوتبال اوکراین او را نقره داغ کرد.
کدخبر (29490) | 21 اسفند 1400 | ساعت 07:31
0 65
محرومیت مادام العمر یک مربی!
از آن‌جایی که مربی زنیت، جنگ روسیه علیه اوکراین را با وجود درخواست محکوم نکرد، فدراسیون فوتبال اوکراین او را نقره داغ کرد.

به گزارش سرخ نیوز، ایسنا به نقل از اکسپرس نوشت، آناتولی تیموشچوک که اکنون در روسیه زندگی می‌کند، با وجود این‌که از او خواسته شده است، در مورد جنگ روسیه علیه اوکراین اظهار نظری نکرده است، فدراسیون فوتبال اوکراین اکنون این بازیکن پیشین بایرن را مادام العمر محروم کرده است. از آن‌جایی که این مربی که در زنیت کار می‌کند، جنگ روسیه علیه اوکراین را با وجود درخواست محکوم نکرد، فدراسیون فوتبال اوکراین او را نقره داغ کرد. در بیانیه فدراسیون فوتبال اوکراین آمده است که کاپیتان سابق تیم ملی اوکراین در مورد جنگ اظهارنظر علنی نکرده است و از شغل خود به عنوان کمک مربی در باشگاه روسی زنیت سن پترزبورگ نیز استعفا نداده است. در این بیانیه آمده است که پروانه مربیگری بازیکن پیشین بایرن مونیخ لغو خواهد شد. علاوه بر این، این مربی ۴۲ ساله از تمام عناوین ورزشی که در اوکراین کسب کرده است، محروم شد و کد ملی این مربی نیز حذف شد. تیموشچوک با ۱۴۴ بازی ملی بالاتر از مهاجم افسانه‌ای آندری شوچنکو (۱۱۱) در صدر فهرست بیش‌ترین بازی در تاریخ تیم ملی اوکراین قرار دارد. تیموشچوک که اهل لوتسک در غرب اوکراین است، مدت زیادی برای باشگاه شاختار دونتسک بازی کرده بود و در سال ۲۰۰۹ به مدت چهار سال به مونیخ نقل مکان کرد. او از سال ۲۰۱۷ به عنوان کمک مربی در زنیت فعالیت می‌کند. این فوتبالیست از زمان شروع جنگ در ۲۴ فوریه هیچ اظهار نظری نکرده است.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...