محمد صلاح: هم لیگ برتر می خواهیم، هم یو سی ال

محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول تاکید کرد هدف این باشگاه کسب موفقیت در تمامی رقابت های این فصل است.
کدخبر (7314) | 24 مهر 1400 | ساعت 14:49
0 64
محمد صلاح: هم لیگ برتر می خواهیم، هم یو سی ال
محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول تاکید کرد هدف این باشگاه کسب موفقیت در تمامی رقابت های این فصل است.

به گزارش سرخ نیوز؛ محمد صلاح در شروع فصل جدید عملکرد فوق العاده ای داشته و تا اینجا که بی تردید بهترین بازیکن این فصل لیگ برتر بوده است. محمد صلاح که در برتری 0-5 امروز لیورپول مقابل واتفورد موفق به گلزنی شد، ابراز امیدواری کرد این تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان به موفقیت های بزرگی دست یابد.

محمد صلاح گفت: "نمی خواستیم در این دیدار نیز کار را مانند مسابقه با منچسترسیتی آغاز کنیم، به همین دلیل تلاش کردیم بازی را خوب شروع کنیم و موفق به انجام این کار هم شدیم. من هنوز گل امروز خودم برابر واتفورد را از تلویزیون ندیده ام و نمی دانم این ضربه زیباتر بود یا گلی که در برابر منچسترسیتی به ثمر رساندم.

محوطه جریمه هستم سعی می کنم یا پاس گل داده یا خودم دروازه حریف را باز کرد. مهم ترین موضوع این است که ما گل های خوبی به ثمر رساندیم و امیدوارم بتوانیم به همین روند در باقی فصل نیز ادامه بدهیم. بابی فرمینو امروز موفق به ثبت هت تریک شد و به او تبریک می گویم. همچنین سادیو مانه نیز دروازه حریف را باز کرد و همه گل های لیورپول مهم بودند.

در تیمی مانند لیورپول شما باید برای کسب تمام موفقیت های ممکن رقابت بکنید. من در حال حاضر با تمام توان در ترکیب تیم حاضر شده و می خوام با گلزنی به امتیازگیری لیورپول کمک کنم، زیرا این مهم ترین هدف است. امیدوارم بتوانیم لیگ را فتح کنیم و همچنین ما در لیگ قهرمانان نیز برای موفقیت کسب تلاش خواهیم کرد."

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...