محمد: پرسپولیس بازهم قهرمان می‌شود

علیرضا محمد، پیشکسوت پرسپولیس از دلایل شکست سرخ‌ها می‌گوید و معتقد است تیم یحیی شخصیت قهرمانی دارد و برای ششمین سال متوالی قهرمان ایران خواهد شد.
کدخبر (7463) | 25 مهر 1400 | ساعت 10:31
0 58
محمد: پرسپولیس بازهم قهرمان می‌شود
علیرضا محمد، پیشکسوت پرسپولیس از دلایل شکست سرخ‌ها می‌گوید و معتقد است تیم یحیی شخصیت قهرمانی دارد و برای ششمین سال متوالی قهرمان ایران خواهد شد.

به گزارش سرخ نیوز، علیرضا محمد، مدافع راست اواخر دهه هشتاد پرسپولیس، صبح امروز در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه «سلام تهران» در خصوص نتیجه پیش آمده بازی پرسپولیس در مقابل الهلال عربستان صحبت کرد. او در ابتدا گفت: این باخت برای پرسپولیسی که قهرمانی‌های متعددی را کسب کرد بسیار سنگین بود؛ الهلال تیم خوب و با کیفیت و لِول بالایی بود و برای کسب این پیروزی هزینه زیادی صرف کرد. در مقابل این تیم، پرسپولیسی قرار داشت که جای نیروهای کلیدی در پست‌های مهمش خالی بود و از طرفی قرمزها بازی با کیفیت همیشگی خود را ارائه ندادند.   این پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: بازیکنان تیمِ ما روز گذشته اسیر پِرس سنگین تیم الهلال شدند. هافبک‌های الهلال قوی بودند و با حملات شدید بر دفاع راست به تیم مقابل غلبه کردند و پرسپولیس در میانه میدان نتوانست توپ را به درستی هدایت کند. محمد جای خالی بازیکنان کلیدی مثل نوراللهی و کنعانی را از دلایل دیگر این شکست عنوان کرد و گفت: این بازی ارائه شده، بازی همیشگی تیم پرسپولیس نبود و بازیکنان اسیر قدرت الهلال شدند و حریف با ضربه های متعدد تیم را پرس کرد. اگر باشگاه پرسپولیس از لحاظ مالی بازیکنان را تامین کند تیم می‌تواند نیروهای خوب خود را حفظ کند و دلیلی برای کناره‌گیری مُهره‌های مهمی مثل شجاع، احمد و کنعانی وجود نخواهد داشت.   مدافع سابق پرسپولیس در پایان گفت: پرسپولیس قدرت اول آسیاست و با این نتیجه از ارزش‌های پرسپولیس کم نشد. پرسپولیس همچنان مدعی اول قهرمانی است و شخصیت قهرمانی دارد و برای ششمین سال متوالی می‌تواند قهرمان ایران شود.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...