مدیرعامل باشگاه تراکتور: جذب بازیکن صرفاً بر اساس لیست خمس انجام می‌شود

مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: مذاکرات با بازیکنان فقط براساس لیست سرمریی این تیم انجام می‌شود و به هیچ وجه اجازه نمی‌دهیم بازیکنی خارج از این لیست جذب شود.
کدخبر (194787) | 25 خرداد 1402 | ساعت 12:21
0 107
مدیرعامل باشگاه تراکتور: جذب بازیکن صرفاً بر اساس لیست خمس انجام می‌شود
مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: مذاکرات با بازیکنان فقط براساس لیست سرمریی این تیم انجام می‌شود و به هیچ وجه اجازه نمی‌دهیم بازیکنی خارج از این لیست جذب شود.

هوشنگ نصیرزاده روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران در رابطه با نقل و انتقالات تیم، اظهار کرد:
آقای «پاکو خمس» پیش از سفر به کشورش، لیستی از بازیکنان مورد نیاز را به باشگاه ارائه داده است. ما نیز کمیته نقل و انتقالات بازیکنان داخلی را به ریاست آقای الیاسی، رییس هیات مدیره باشگاه، تشکیل داده‌ایم و مذاکرات براساس لیست خمس انجام می‌شود.
مدیرعامل باشگاه تراکتور: جذب بازیکن صرفاً بر اساس لیست خمس انجام می‌شود   وی ادامه داد:
برخی از بازیکنان حاضر در لیست خمس، تحت قرارداد باشگاه‌های مطرح هستند و طبیعی است که تیم‌های مدعی به هیچ وجه نمی‌خواهند بازیکنان تأثیرگذارشان را از دست بدهند و از سوی دیگر، مذاکره با بازیکنان دارای قرارداد، تخلف است.
 

افزایش وسواس و قدرت مانور باشگاه‌ها در انتخاب بازیکن

نصیرزاده با اشاره به قوانین جدید نقل و انتقالات، خاطرنشان کرد:
هفت بازیکن از لیست تیم‌ها کاهش یافته که به همین دلیل بیش از 100 بازیکن در لیگ بیست و سوم بدون تیم می‌مانند و باید فوتبالشان را در لیگ‌های پایین‌تر ادامه دهند. پیش از این بازیکنان در انتخاب تیم‌شان قدرت چانه‌زنی و وسواس بیشتری داشتند؛ اما با اجرای قوانین جدید، دست باشگاه‌ها در انتخاب بازیکنان بازتر شده است.
 

منتظر تصمیم نهایی اخباری هستیم 

وی در رابطه با وضعیت تمدید قرارداد «محمدرضا اخباری»، توضیح داد:
چندین بار با اخباری مذاکره کرده‌ایم و رقم پیشنهادی باشگاه به این بازیکن در مقایسه با فصل گذشته، بسیار خوب است. اخباری از لحاظ تجربه و جایگاهش در تیم، یک بازیکن چند منظوره است. این بازیکن به دلیل تسلط به زبان انگلیسی رابطه خوبی با بازیکنان خارجی تیم نیز دارد. همچنین با توجه به اتمام قرارداد «مهدی کیانی» اسطوره ارزشمند باشگاه، اخباری می‌تواند نقش مهمی در فصل آینده ایفا کند..
مدیرعامل باشگاه تراکتور ادامه داد:
ما تمامی موارد فوق را به اخباری انتقال داده‌ایم و از طرفی دیگر به این موضوع واقف هستیم که هر بازیکن حق دارد در مورد منافع و آینده خود تصمیم گیری کند و همه چیز به تصمیم اخباری بستگی دارد. معتقدیم این بازیکن باید خودش انتخاب کند که در تراکتور موفق می‌شود و یا در تیم دیگری. اخباری باید تمامی جوانب موضوع را بسنجد و بهترین تصمیم را برای آینده‌اش اتخاذ کند.
 

اسدی می‌خواهد لژیونر شود

نصیرزاده در خصوص شرایط تمدید قرارداد «رضا اسدی»، گفت:
اسدی فصل بسیار موفقی را در تراکتور پشت سر گذاشته و از اینجا به تیم ملی رسیده و آماده تمدید قرارداد او هستیم و حتی پیش‌نویس قرارداد جدید را ارسال کرده‌ایم. اسدی مذاکره با تراکتور را به کارگزار خود ارجاع داده است. براساس اظهار نظر کارگزار رضا اسدی، این بازیکن به دنبال لژیونر شدن است و اولویت او ادامه فوتبال در خارج از کشور است. همچنین بنا به گفته خودش، اگر در ایران بماند، فقط برای تراکتور بازی خواهد کرد.
وی ادامه داد:
ما همچنان امیدوار به تمدید قرارداد اسدی هستیم و معتقدیم او نیز همچون اکثر بازیکنان مطرح، تصمیم‌گیری در خصوص آینده‌اش را به روزهای آتی موکول کرده است.
  مدیرعامل باشگاه تراکتور: جذب بازیکن صرفاً بر اساس لیست خمس انجام می‌شود

جذب بازیکن صرفاً براساس لیست خمس

مدیرعامل باشگاه تراکتور با تأکید بر اینکه تمامی بازیکنان براساس لیست خمس جذب خواهند شد، بیان کرد:
همگی باید به لیست سرمربی تیم احترام بگذاریم. مطمئن باشید اجازه نمی‌دهیم بازیکنی به خمس تحمیل شود. شرایط نقل و انتقالات به گونه‌ای است که نمی‌توان شفاف صحبت کرد و هرگونه اقدام عجولانه به ضرر باشگاه تمام خواهد شد. هیچ‌گونه نگرانی بابت نقل و انتقالات وجود ندارد و مذاکرات با بازیکنان مدنظر به خوبی پیش می‌رود که پس از توافق کامل و امضای قرارداد، از طریق رسانه رسمی باشگاه اطلاع‌رسانی خواهد شد.
نصیرزاده، اظهار کرد:
باتوجه به نیاز تیم، خمس به دنبال جذب چندین بازیکن خارجی در پست‌های مختلف است که باشگاه در این زمینه به سرمربی تیم اختیار تام داده تا پس از انتخاب و مذاکره اولیه با بازیکنان خارجی، اسامی آنان را برای عقد قرارداد به باشگاه معرفی کند.
 

خمس با سه دستیار خارجی به ایران می‌آید

وی در خصوص تغییرات کادرفنی تراکتور در فصل آینده، بیان کرد:
باتوجه به هماهنگی به عمل آمده، مربی دروازه‌بانان، آنالیزور و بدنساز تیم توسط خمز انتخاب شده‌ و قراردادشان نیز آماده است. قرارداد دستیاران خمز پس از حضور در ایران و پشت سر گذاشتن آزمایشات پزشکی ویژه مربیان، امضاء خواهد شد.
 

پایان همکاری دینکا و کاسر با تراکتور

نصیرزاده در رابطه با شرایط «آلین دینکا»، خاطرنشان کرد:
دینکا طی سال‌های اخیر زحمات زیادی برای دروازه‌بانان تراکتور کشیده که جا دارد از تلاش‌های او قدردانی کنم. همکاری دینکا با باشگاه به پایان رسیده و او به عنوان مربی دروازه‌بانان تیم ملی به کارش ادامه خواهد داد.
وی با قدردانی از زحمات «مارکو کاسر» مربی بدنساز فصل پیش تیم، گفت:
وی با قدردانی از زحمات «مارکو کاسر» مربی بدنساز فصل پیش تیم، گفت: باتوجه به رایزنی‌های انجام شده، کاسر فصل آینده به یکی از تیم‌های لیگ برتری منتقل می‌شود.
مدیرعامل باشگاه تراکتور با اشاره به برنامه‌ زمان‌بندی آغاز لیگ بیست و سوم، توضیح داد:
براساس اخبار واصله، لیگ برتر از 12 مرداد ماه استارت می‌خورد. اعضای تیم پس از پنج روز تمرین در تبریز، به منظور برپایی اردوی آماده‌سازی پیش فصل، با پرواز اختصاصی هواپیمایی آتا راهی کمپ مدنظر در کشور ترکیه می‌شوند.
 

انتخاب بهترین کمپ ترکیه برای اردوی تراکتور

وی با اشاره به بازدید نمایندگان باشگاه از کمپ‌های کشور ترکیه، بیان کرد:
«محمد نصرتی» به همراه مدیر اجرایی باشگاه از 11 کمپ ورزشی کشور ترکیه در شهرهای استانبول، آنکارا و ازمیت بازدید کرده و گزارش بررسی‌های خود را به باشگاه اعلام کردند و براساس نظر آقای زنوزی، قرارداد بهترین کمپ ترکیه، روز شنبه منعقد خواهد شد.
 

پیگیری تکمیل استخر باشگاه تا آغاز فصل جدید

نصیرزاده با تأکید بر اینکه تراکتور بهترین امکانات سخت افزاری را در بین تیم‌های ایرانی دارد، اعلام کرد:
خوشبختانه با مساعدت مالک باشگاه، تجهیزات بدنسازی و تمرینی مورد نیاز تیم از کشورهای اروپایی خریداری شده است. همچنین تکمیل پروژه استخر اختصاصی باشگاه بر اساس تصویب هیئت مدیره باشگاه با جدیت پیگیری می‌شود و امیدواریم پیش از شروع مسابقات، مورد بهره‌برداری قرار گیرد.
وی با بیان اینکه تراکتور یکی از خوش حساب‌ترین تیم‌های لیگ برتر است، گفت:
بدهی هنگفتی نداریم و امسال 90 الی 100 درصد قرارداد اعضای تیم پرداخت شده است که از این حیث در بین باشگاه‌های لیگ برتری پیشگام هستیم. باتوجه به نظم مالی، امکانات سخت افزاری از قبیل پرواز اختصاصی، زمین‌های چمن، هتل، باشگاه بدنسازی و ...، وجود کادرفنی با دانش و حضور در لیگ قهرمانان آسیا، تراکتور یکی از بهترین تیم‌ها برای بازیکنان و مربیان است.
نصیرزاده افزود:
دولت مالک ورزشگاه یادگارامام (ره) بوده و هرگونه کار عمرانی در این مجموعه برعهده وزارت ورزش و جوانان است، با این حال؛ طی تماس آقای ستوده‌نژاد با من، دفتر باشگاه در کشور ترکیه امکان پیگیری خرید و انتقال چمن رولی را دارد، باتوجه به شرایط آب و هوایی تبریز، کارشناسان، چمن هیبریدی (دو منظوره) که در ورزشگاه‌های مطرح دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد را پیشنهاد داده‌اند، اگر وزارت جهاد کشاورزی مجوز واردات چمن رولی بدون قرنطینه را صادر کند، هواپیمایی آتا آمادگی انتقال این محموله به تبریز در اسرع وقت را دارد.
وی ادامه داد:
در صورت عدم صدور مجوز واردات چمن بدون قرنطینه، بذرپاشی و کاشت چمن زمان‌بر است و ممکن است بازی‌های خانگی تراکتور در هفته‌های ابتدایی لیگ آینده در استادیوم دیگری برگزار شود؛ اما اگر چمن رولی وارد شود، می‌توانیم از همان هفته اول در ورزشگاه یادگار امام میزبان باشیم.
مدیرعامل باشگاه تراکتور توضیح داد:
براساس قوانین، واردات هرگونه محصولات کشاورزی بدون قرنطینه، ممنوع است؛ چرا که در صورت وجود آلودگی و آفت، می‌تواند شرایط اقلیمی کل استان و منطقه را تحت تأثیر قرار دهد. این قانون در تمامی کشورها وجود دارد. به تعبیر دیگر، مادامی که وزارت جهاد کشاورزی مجوز ورود چمن رولی بدون قرنطینه را صادر نکند، نمی‌توان به اداره‌کل ورزش و جوانان ایراد گرفت. البته استاندار آذربایجان شرقی نیز شخصاً به موضوع ورود کرده و پیگیر اخذ مجوزهای لازم است.
 

ورزشگاه سردار سلیمانی با کیفیت‌ترین چمن را دارد

وی با بیان اینکه ورزشگاه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی (استادیوم اختصاصی تراکتور) به جهت نگهداری مطلوب طی سال‌های اخیر، شرایط بسیار خوبی دارد، گفت:
به زعم بسیاری از مربیان فوتبال، ورزشگاه اختصاصی تراکتور با کیفیت‌ترین چمن را در بین ورزشگاه‌های کشور دارد، سال‌هاست گروهی به سرپرستی «بهمن پارسای خطیبی» چمن این ورزشگاه را به نحو احسن نگهداری می‌کنند که همواره قدردان زحمات‌ ایشان هستیم.
نصیرزاده ادامه داد:
ورزشگاه سردار سلیمانی به جهت وجود امکانات استاندارد، یکی از ورزشگاه‌های مورد تأیید AFC است و میزان روشنایی آن با ۱۸۵۰ لوکس، همسطح با استانداردهای جهانی است.
مدیرعامل باشگاه تراکتور با بیان اینکه نمایندگان AFC جهت راستی آزمایی مدارک مجوز حرفه‌ای به تبریز سفر خواهند کرد، بیان کرد:
طی این سفر از ورزشگاه یادگارامام(ره) بازدید خواهند کرد و با همت اداره‌کل ورزش و جوانان استان و همکاری مسئولان استانی، نواقصات این ورزشگاه رفع می‌شود.
وی با بیان اینکه ورزشگاه یادگارامام ویترین شهر تبریز است، تأکید کرد:
هواداران بسیاری از استان‌های مختلف و شهرستان‌های همجوار برای تماشای بازی‌های تراکتور به این استادیوم می‌آیند. طی جلسه‌ای با شهردار ورزش دوست و فوتبالی تبریز، مقرر شده مسیرهای دسترسی به ورزشگاه، تجهیز و زیباسازی شود. همچنین جهت تسهیل ورود و خروج هواداران، ساماندهی گیت‌ها نیز در دستور کار قرار دارد.
نصیرزاده ادامه داد:
باشگاه تراکتور همکاری خوبی با اداره‌کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی دارد و رابطه باشگاه با مسئولان استانی نیز بسیار نزدیک و صمیمانه است.
وی با اشاره به اینکه دیدار تراکتور و سپاهان در دور برگشت مسابقات، پرتماشاگرترین بازی فصل بود، تأکید کرد:
یکی از مدیران باشگاه‌های لیگ برتری پس از این بازی به من گفت بار اول است که تماشاگران تراکتور را از نزدیک می‌بیند و آن‌ها فوق العاده هستند. ما هم معتقدیم پرشورها به معنای واقعی کلمه فهیم هستند و درک عمیقی از مسائل فنی دارند.
 

پیگیری برای تصویب طرح ملّی ساخت ورزشگاه ۱۲۰ هزار نفری

مدیرعامل باشگاه تراکتور خاطرنشان کرد:
هواداران با استقبال‌شان از بازی تراکتور و سپاهان نشان دادند که ورزشگاه ۷۰ هزار نفری پاسخگوی ظرفیت تبریز و استان نیست، باشگاه تراکتور نیز پیگیر تصویب و ساخت ورزشگاه ۱۲۰ هزار نفری به عنوان طرح ملی است. این ورزشگاه می‌تواند در بازی‌های ملی نیز مورد استفاده قرار گیرد.
 

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...