مربی تراکتور : از داوری متضرر شدیم

محمد نصرتی در نشست خبری پیش از بازی تراکتور مقابل ذوب آهن در هفته هفدهم لیگ برتر خلیج فارس با اشاره به داوری بازی‌های گذشته، بیان کرد که از داوری متضرر شدیم.
کدخبر (132152) | 06 بهمن 1401 | ساعت 17:40
0 104
مربی تراکتور : از داوری متضرر شدیم
محمد نصرتی در نشست خبری پیش از بازی تراکتور مقابل ذوب آهن در هفته هفدهم لیگ برتر خلیج فارس با اشاره به داوری بازی‌های گذشته، بیان کرد که از داوری متضرر شدیم.

به گزارش سرخ نیوز، محمد نصرتی مربی تیم تراکتور پیش از سفر تراکتوری‌ها به اصفهان در خصوص این بازی اظهار نظر کرد. تمرینات منظمی داشتیم نصرتی در ابتدای صحبت‌هایش گفت:

به دلیل فشردگی برنامه امروز تیم و آقای خمز، من به جای ایشان در نشست خبری شرکت کرده‌ام. خدا را شکر شرایط تراکتور خوب است و ما تمرینات منظمی را در طول هفته پشت سر گذاشته‌ایم.
تفکرات تارتار را می‌شناسیم وی با بیان اینکه امیدوارم با انجام بازی خوب سه امتیاز را کسب کنیم، افزود:
بازیکنان‌مان با انگیزه تمرین کرده‌اند. ما نسبت به حریف و تفکرات آقای تارتار شناخت نسبی داریم. نکته حائز اهمیت در خصوص بازی فردا، کیفیت مطلوب چمن ورزشگاه فولاد شهر است که اجازه انجام بازی خوب و تاکتیکی را به دو تیم می‌دهد.
گل‌گهر تیم خوب و بزرگی است  نصرتی با اشاره به اینکه در بازی گذشته مقابل گل گهر هم مستحق پیروزی بودیم، توضیح داد:
گل گهر تیم خوب و پرمهره‌ای است که یکی از مربیان پرافتخار فوتبال ایران را در اختیار دارد. هر دو تیم در این دیدار فرصت‌های گلزنی داشتند، ولی به نظرم موقعیت‌های تراکتور بهتر بود.
ما روی پنالتی حساس شدیم وی افزود:
باتوجه به اینکه در جام حذفی با دو پنالتی از مسابقات حذف شده بودیم، تیم ما روی پنالتی حساس است و متأسفانه در بازی قبلی پس از دریافت گل روی پنالتی، هارمونی تراکتور از بین رفت و گل دوم را هم دریافت کردیم. با این حال سریع به بازی برگشته و ضمن جبران گل خورده، موقعیت‌های بسیار خوب گلزنی هم ایجاد کردیم.
آماده بازی ذوب‌آهن هستیم وی با بیان اینکه تراکتور از نظر روحی و روانی در شرایط خوبی قرار دارد، خاطرنشان کرد:
پس از تساوی هفته گذشته، با صحبت‌های آقای خمز و آنالیز ایشان از تیم حریف، به خوبی آماده دیدار با ذوب آهن شده‌ایم.
پرشورها رکن اصلی موفقیتمان هستند نصرتی در خصوص بازگشت هواداران به ورزشگاه‌ها، گفت:
هواداران تراکتور که لقب پرشورها را به خود اختصاص داده‌اند، رکن اصلی تیم هستند و ما دلگرم به حضور آنان هستیم. امیدوارم هرچه سریع‌تر شاهد حضور آنان باشیم. قطعا انگیزه آقای خمز و تمام اعضای تیم با دیدن هواداران در ورزشگاه‌ها بیشتر می‌شود.
امیدوارم هواداران ما را کمک کنند وی افزود:
هواداران یار دوازدهم ما هستند و امیدوارم همچون فصل قبل، امسال نیز ما را حمایت کنند تا در پایان به آن هدفمان که قرار گرفتن در بین تیم‌های بالای جدول است، دست یابیم و جواب محبت هواداران را بدهیم.
متأسفانه از داوری متضرر شدیم مربی تراکتور در پایان اظهاراتش گفت:
ما همیشه به داوران احترام می‌گذاریم اما متأسفانه در بازی‌های اخیر از حیث داوری متضرر شده‌ایم و در بازی گذشته نیز داور و کمک‌اش در اخراج بازیکن ما کمی عجله کردند. امیدوارم داوران با حساسیت بیشتر بازی‌های ما را قضاوت کنند تا از این حیث متضرر نشویم و تمام تمرکز ما روی مسائل فنی باشد.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...