مربی پرسپولیس: امیری و عمری فوق العاده هستند / بازیکن سرماخورده داریم ولی دیاباته ممکن است برسد

اوسمار ویرا مربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس مقابل سپاهان حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
کدخبر (153109) | 19 اسفند 1401 | ساعت 11:49
0 66
مربی پرسپولیس: امیری و عمری فوق العاده هستند / بازیکن سرماخورده داریم ولی دیاباته ممکن است برسد
اوسمار ویرا مربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس مقابل سپاهان حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش سرخ نیوز، اوسمار ویرا دستیار برزیلی یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی حضور یافت و در خصوص دیدار با سپاهان گفت:

از آنجایی که همیشه در مصاحبه‌ها گفتم، این لیگ همه بازی‌هایش دشوار است. البته ما می‌دانیم برای قهرمانی این بازی شاید برای ما خیلی مهم باشد. در پنج روز گذشته حتی یک روز هم تعطیل نبودیم. به تنها چیزی که فکر میکردیم پیشرفت و رسیدن به اهدافتان بود.
وی افزود:
امیدواریم در کنار هواداران بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم.
ویرا در مورد سرماخوردگی بازیکنان پرسپولیس عنوان کرد:
این موضوع طبیعی است و ربطی ندارد کجای دنیا باشید. وقتی فصل تغییر می‌کند این اتفاقات رخ می‌دهد. ما مجموعه کامل از بازیکنان داریم و به همه بازیکنان اعتماد داریم.
مربی پرسپولیس: امیری و عمری فوق العاده هستند / بازیکن سرماخورده داریم ولی دیاباته ممکن است برسد مربی برزیلی پرسپولیس در خصوص برنامه برای بازی فردا توضیح داد:
بازی فردا چهارمین باری است که با سپاهان بازی می‌کنیم. قاعدتاً بازیکنان همدیگر را میشناسند و کادرفنی دو تیم هم با یکدیگر آشنا هستند.
اوسمار درباره انتقاد یکی از پیشکسوتان به وحید امیری گفت:
من سورپرایز شدم وقتی شنیدم که چه اتفاقی در مورد او رخ داده است. او وقتی مصدوم بود و می‌خواست برگردد، تلاشش را دیدم و کنار او بودم. او بازیکن تیم‌ملی است. او به بازیکنان جوان اهمیت می‌دهد و هوای همه را دارد. از نظر من او در همه بازی‌ها فوق‌العاده بوده است.
  مربی پرسپولیس در مورد مصدومان تیمش و حضور شیخ دیاباته در بازی بعدی اظهار داشت:
این هفته که شروع کردیم با تیم تمرین کرد و فردا می‌توانیم او را روی نیمکت داشته باشیم.
او در مورد استفاده از یک یا دو مهاجم توضیح داد:
این فصل بیشتر با دو مهاجم بازی کردیم و این برای ما مهم است که فردا با چه تعداد بازیکن در محوطه جریمه سپاهان باشیم و باید سعی کنیم پرتعداد باشیم. مهم نیست یک مهاجم نوک داشته باشیم یا دو تا.
مربی پرسپولیس: امیری و عمری فوق العاده هستند / بازیکن سرماخورده داریم ولی دیاباته ممکن است برسد دستیار یحیی راجع به نتایج هفته‌های اخیر پرسپولیس گفت:
شرایط هر بازی متفاوت است و برای بازی فردا نمی‌توانیم به بازی دیروز فکر کنیم. ما در وقت اضافه به تراکتور گل زدیم و همچنین در وقت اضافه به سپاهان گل زدیم و این اعتماد به نفس خوبی به ما داد و شرایط جسمانی خوب ما را هم نشان داد.
وی در مورد غایبان پرسپولیس گفت:
مشکلاتی داریم اما تا فردا صبر خواهیم کرد. شرایط سرما خوردگی ممکن است خوب شود. بایت تا فردا صبر کنیم ببینیم چه خواهد شد.
ویرا راجع به عملکرد عمری توضیح داد:
بسیار خوشحالم که می‌بینم عمری چطور پیشرفت می‌کند در این لیگ. او بازیکن جوان است و این تنها برای پرسپولیس خوب نیست و برای فوتبال ایران خوب است که چنین بازیکنانی دارد. او خیلی خوب با شرایط وفق پیدا می‌کند و این که راست و چپ یا نوک بازی کند. خیلی خوب میتواند دریبل بزند و فینیشینگ خوبی دارد و بازیکن مهمی برای ماست.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
ویدئو های مرتبط
موردی نیست.
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...