مزایده کارگزاری پرسپولیس نظر باشگاه را تامین نکرد

مزایده کارگزاری باشگاه پرسپولیس انجام شد ولی در پایان مهلت قانونی، قیمت‌های پیشنهادی، نظر باشگاه پرسپولیس را تامین نکرد.
کدخبر (10226) | 11 آبان 1400 | ساعت 10:59
0 50
مزایده کارگزاری پرسپولیس نظر باشگاه را تامین نکرد
مزایده کارگزاری باشگاه پرسپولیس انجام شد ولی در پایان مهلت قانونی، قیمت‌های پیشنهادی، نظر باشگاه پرسپولیس را تامین نکرد.

به گزارش سرخ نيوز و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، بر اساس ملزومات قانونی و همچنین خواسته هواداران مبنی بر انتخاب کارگزار و اسپانسر از طریق مزایده، نسبت به انجام این کار اقدام کرد. در مهلت تعیین شده، تعدادی از شرکت‌ها نسبت به دریافت پاکت، جهت شرکت در مزایده اقدام کردند. ارایه پیشنهاد و تقدیم پاکت تا ساعت 19 روز هشتم آبان به پایان رسید. اما ارقام پیشنهادی نظر باشگاه را تامین نکرد. این بررسی طی روزهای نهم و دهم آبان انجام و تصمیم نهایی اخذ شد. به این ترتیب اعلام می‌شود مزایده کارگزاری پرسپولیس برنده نداشت.

باشگاه پرسپولیس با طی مراحل قانونی ترک تشریفات، انتخاب کارگزار یا اسپانسر خود را از طریق مذاکرات مستقیم انجام خواهد داد.

برای این منظور شرکت‌هایی به عنوان طرف مذاکره در نظر گرفته شده‌اند، ضمن آن که افراد حقیقی و حقوقی که فکر می‌کنند می‌توانند نظر باشگاه را جلب کنند برای این منظور شانس خواهند داشت.

در این ارتباط به اطلاع هواداران عزیز می‌رساند، در این مدت که مزایده جریان داشت، باشگاه زمان را از دست نداد. چنان‌که مشاهده شد در این زمان نسبت به کسب درآمد از فضاهای موجود در حوزه اسپانسرینگ و تجارت الکترونیک اقدام گردید.

همچنین در صورت واگذاری تبلیغات محیطی به باشگاه‌ها، باشگاه پرسپولیس این آمادگی را دارد که  تبلیغات را انجام دهد و درآمدزایی نماید.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...