مسابقه شطرنج بین آرنولد و مایک تایسون! برنده که بود؟

در پست فیسبوکی که توسط XD News به اشتراک گذاشته شد، مایک تایسون و آرنولد شوارتزنگر در حال بازی شطرنج بودند. این عکس تحسین هواداران را نسبت به این غول‌های افسانه‌ای ورزشی بیشتر کرد.
کدخبر (224267) | 07 شهریور 1402 | ساعت 22:00
0 119
مسابقه شطرنج بین آرنولد و مایک تایسون! برنده که بود؟
در پست فیسبوکی که توسط XD News به اشتراک گذاشته شد، مایک تایسون و آرنولد شوارتزنگر در حال بازی شطرنج بودند. این عکس تحسین هواداران را نسبت به این غول‌های افسانه‌ای ورزشی بیشتر کرد.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، ورزش‌هایی مثل بدنسازی و بوکس اشتراکات زیادی دارند. هر دو بازی به قدرت، چابکی، استقامت و سالها فداکاری نیاز دارند. مسلماً، تلاش سختی که برای رسیدن به اوج موفقیت شده، علت تعداد زیاد طرفداران شخصیت‌های مشهوری مثل مایک تایسون و آرنولد شوارتزنگر است. آن‌ها میلیون‌ها نفر را تشویق کردهاند تا راه آنها را دنبال کنند و سرنوشتی بزرگ‌تر از خود زندگی رقم بزنند. علاوه بر این، حضور آنها در رینگ یا عرصه بدنسازی، مملو از خشونت و سلطه جویی بود. بنابراین وقتی کاربران اینترنت این دو نفر را درحال انجام یک مسابقه فکری دیدند، نتوانستند هیجان خود را پنهان کنند. در پست فیسبوکی که توسط XD News به اشتراک گذاشته شد، مایک تایسون و آرنولد شوارتزنگر در حال بازی شطرنج بودند. این عکس تحسین هواداران را نسبت به این غول‌های افسانه‌ای ورزشی بیشتر کرد.

مسابقه شطرنج بین آرنولد شوارتزنگر و مایک تایسون

در این پست فیسبوکی، آیرون مایک، مهره خود را حرکت میدهد، در حالی که درخت بلوط اتریشی، در حال مدیتیشن برای حرکت بعدیش است. هر دو عمیقاً در فکر هستند و همان شور و شوقی را که در سالهای گذشته به صحنه میآوردند، به نمایش گذاشته‌اند. هیچ یک از آنها معنی باخت را نمی‌دانند. تایسون، قهرمان سنگین وزن، بیشتر مسابقات خود را در راندهای اولیه و با ناک اوت حریف به پایان رسانده است. مسابقه شطرنج بین آرنولد و مایک تایسون! چه کسی برنده شد؟ به طور مشابه، برنده هفت دوره مستر المپیا، در عرصه بدنسازی حکمرانی میکرده و لو فریگنو، فرانک زین، سرجیو اولیوا و بسیاری دیگر را در طول دوران حرفهای خود به حاشیه برده است. این عکس در سال 2021 و زمانی گرفته شده که مایک که سابقاً جوانترین قهرمان سنگین وزن بود، به خانه آرنی در برنتوود رفت. این پست بخاطر نزدیک شدن به مسابقات ریاض که از 28 اکتبر آغاز می‌شود، در رسانه‌های اجتماعی سروصدای زیادی ایجاد کرد. مسابقه هیجان‌انگیز بین فرانسیس انگانو و تایسون فیوری، ورزشکاران سنگین وزن، توجه زیادی را به تایسون جلب کرده چون او به قهرمان سابق UFC، انگانو، شیوه مبارزه گارد زیرچشمی را آموزش می‌دهد، هنری که خودش عمیقاً با آن آشناست. «بدترین مرد روی سیاره» هم اخیراً در پادکستی از مربی خود تشکر کرده است. علاوه بر این، مایک گفته:
افرادی که او به آنها ضربه میزند، واقعاً هم خیلی ضربههای سختی میزند. شما حتی نمیتوانید از آنها بپرسید؛ فکر می‌کنم آنها هنوز ناک اوت باشند.
فقط زمان مشخص می‌کند که آیا انگانو می‌تواند در برابر جیپسی کینگ پیروز شود یا خیر. اما در حال حاضر، مسابقه شطرنج بین تایسون و آرنی حساس‌تر به نظر می‌رسد. حتی هواداران هم نتوانستند هیجان خود را پنهان کنند.

صفحه بدنسازی سرخ نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید: https://www.instagram.com/sorkhnews_gym


هواداران می‌خواهند نتیجه بازی را بدانند

شطرنج بخشی جدایی ناپذیر از شوارتزنگر است، چون او با پدرش در اتریش بازی میکرد. بنابراین، به نظر می‌رسد که آرنی ممکن است تمرین زیادی داشته باشد. یکی از دنبال‌کنندگان اینستاگرام نوشت:
برای من که قبلاً بوکسور و وزنه بردار بودم (و طرفدار شطرنج هستم) دیدن دو ورزشکار بزرگ در حال بازی شطرنج جالب است. کی میداند چه کسی برنده شد؟
کاربر دیگری گفت:
نبرد ذهن‌ها؟
فرد دیگری نوشت:
برخورد تایتان‌ها.
کاربران اینترنت این ورزشکاران کهنه‌کار را در رشته‌های مربوطه به خود «بزرگترین در تمام دوران» می‌دانند. آنها با شوخ طبعی گفتند:
شاه آرنولد با شاه مایک.
در نهایت، یکی دیگر از هوادارن از دکور تعریف کرد و گفت:
چه چیدمان خوبی.
اکثر هواداران می‌خواستند نتیجه مسابقه را بدانند. آیا تایسون مقابل شوارتزنگر تهاجمی بازی کرده یا بلوط اتریشی این اسطوره سنگین وزن را مات کرده است؟ اگرچه نتیجه برای همیشه در هاله‌ای از ابهام خواهد ماند، اما طرفداران میتوانند از این همکاری قرن خوشحال باشند! آخرین اخبار ورزش بدنسازی

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
درک لانسفورد
هادی چوپان
مستر المپیا 2023
سامسون داودا
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...