مورد تایید گواردیولا و فرگوسن ولی کاملا بی افتخار/ نگاهی به پرونده کاری بیگ سم

سم آلاردایس با یک مصاحبه جنجالی به میادین بازگشته است؛ مصاحبه‌ای که کارنامه کاری او را زیر ذره‌بین می‌برد.
کدخبر (176494) | 15 اردیبهشت 1402 | ساعت 17:59
0 74
مورد تایید گواردیولا و فرگوسن ولی کاملا بی افتخار/ نگاهی به پرونده کاری بیگ سم
سم آلاردایس با یک مصاحبه جنجالی به میادین بازگشته است؛ مصاحبه‌ای که کارنامه کاری او را زیر ذره‌بین می‌برد.

به گزارش سرخ نیوز، پس از کش و قوس های فراوان و در فاصله چهار هفته تا پایان مسابقات، سم آلاردایس جایگزین خاوی گراسیا در لیدزیونایتد شد تا این تیم در خطر سقوط را در لیگ برتر انگلیس حفظ کند. «بیگ سم» در نخستین مصاحبه بعد از بازگشتش به عرصه مربیگیری کار را طوفانی آغاز کرد و خودش را هم دره با آرتتا و گواردیولا خواند

آلاردایس: من به اندازه پپ، کلوپ و آرتتا خوبم

سم آلاردایس در اولین مصاحبه خود پس از قبول هدایت لیدزیونایتد، گفت: «درست است که 68 سال سن دارم و پیر و قدیمی به نظر می‌رسم، اما در فوتبال هیچکس بهتر از من نیست. نه پپ، نه کلوپ و نه آرتتا. آنها حداکثر با من هم‌سطح هستند. هر کس کار خودش را می‌کند و من هم سرم به کار خودم خواهد بود. نمی‌خواهم بگویم از نظر دانش مربیگری بهتر از آنها هستم، ولی حداقل به اندازه آنها خوبم.

مورد تایید گواردولا و فرگوسن ولی کاملا بی افتخار/ نگاهی به پرونده کاری بیگ سم

خیلی‌ها به من گفتند حتما دیوانه‌ای که هدایت تیمی را به عهده می‌گیری که با خطر سقوط مواجه است. ولی وقتی تماس گرفتند، یکی-دو دقیقه طول کشید تا بله بگویم. خودم هم می‌خواستم سریع بالای سر تیم باشم تا حداقل برای بازی با منچسترسیتی آماده بشوم.»

شاید آلاردایس به عنوان مربی، مورد تایید مربیان بزرگی نظیر سر الکس فرگوسن یا پپ گواردیولا باشد اما سابقه کاری او، چیزی برخلاف ادعاهایش نشان می‌دهد. آلاردایس به عنوان سرمربی، هدایت تیم‌های لیمریک، بلکپول، ناتس کانتی، بولتون، نیوکاسل، بلکبرن، وستهم ساندرلند، اورتون، وست‌برومویچ و البته تیم ملی انگلیس را بر عهده داشته‌است.

پیرمرد انگلیسی تنها یک قهرمانی در سطح دوم فوتبال ایرلند با لیمریک، یک قهرمانی در سطح چهارم فوتبال انگلیس با ناتس کانتی و دو صعود به لیگ برتر با بولتون و وستهم، را در کارنامه خود به ثبت رسانده که به هیچ وجه رزومه مناسبی برای او نمی‌سازد.

شاید مهم‌ترین دستاورد فوتبالی بیگ سم، حضور 67 روزه او به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس باشد که آن هم در نهایت با پخش یک ویدیو که مربوط به فعالیت های غیر مجاز نقل و انتقالاتی بود به اتمام رسید تا مردی که در حد مربیانی مثل آرتتا، گواردیولا و یورگن کلوپ دعوی خوب بودن دارد، نهایت افتخارش حضور دو ماهه روی نیمکت سه شیرها با چاشنی آبروریزی باشد

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...