نوار نتیجه نگرفتن های فرهاد مجیدی پاره می شود؟

فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار الاتحاد کلبا مقابل الظفره شرکت کرد.
کدخبر (139829) | 20 بهمن 1401 | ساعت 10:14
0 79
نوار نتیجه نگرفتن های فرهاد مجیدی پاره می شود؟
فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار الاتحاد کلبا مقابل الظفره شرکت کرد.

به گزارش سرخ نیوز، در هفته شانزدهم رقابت های ادنوک لیگ امارات، تیم فوتبال الاتحاد کلباء فردا و در دیداری خارج از خانه، به مصاف الظفره خواهد رفت. شاگردان مجیدی با 21 امتیاز در رده هشتم قرار دارند و الظفره نیز که فقط 7 امتیاز کسب کرده، در رتبه سیزدهم از جدول چهارده تیمی جای دارد. فرهاد مجیدی که تیمش در هفته های اخیر نتایج خوبی کسب نکرده، در نشست خبری پیش از بازی حضور یافت. او تایید کرد که اگر تیمش می خواهد روز جمعه و در ورزشگاه حمدان بن زاید، الظفره را شکست دهد، باید تمام تلاش خود را بکار گیرد. سرمربی ایرانی کلباء در این کنفرانس مطبوعاتی گفت:

در مورد دیدار فردا باید بگویم که بازی بسیار سختی در انتظار ما خواهد بود. تیم الظفره انگیزه زیادی برای پیروزی در این مسابقه دارد و همین موضوع کار را برای ما سخت می کند.
نوار نتیجه نگرفتن های فرهاد مجیدی پاره می شود؟ مجیدی در ادامه گفت:
اگر می‌خواهیم در این مسابقه برنده شویم، باید خوب کار کنیم و در زمین بازی تمام تلاشمان را به کار بگیریم. بخصوص اینکه دیدار فردا در زمین حریف و به دور از هوادارانمان برگزار می شود.
الاتحاد کلباء هفته گذشته در دیداری خانگی برابر الوحده با 2 گل تن به شکست داد. تیم مجیدی هفته قبل از آن نیز پیروزی 2 بر صفر برابر البطائح را با تساوی 2 – 2 عوض کرد. ببینید: خلاصه بازی الاتحاد کلبا 0 الوحده 2

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...