نیکبخت: هیچ بازیکن عاقلی تیمش را جا به جا نمی کند/ فشار زیاد روی بیرانوند او را مجبور به این تصمیم کرده است

پیشکسوت سرخابی گفت: هیچ کاپیتان عاقلی به تیم حریف نمی‌رود مگر اینکه فشار بیش از حد روی او باشد و مقابل هواداران قرار بگیرد.
کدخبر (203081) | 13 تیر 1402 | ساعت 09:47
0 97
نیکبخت: هیچ بازیکن عاقلی تیمش را جا به جا نمی کند/ فشار زیاد روی بیرانوند او را مجبور به این تصمیم کرده است
پیشکسوت سرخابی گفت: هیچ کاپیتان عاقلی به تیم حریف نمی‌رود مگر اینکه فشار بیش از حد روی او باشد و مقابل هواداران قرار بگیرد.

به گزارش سرخ نیوز، علیرضا نیکبخت واحدی سرمربی شادکام مشهد در خصوص فسخ قرارداد علیرضا بیرانوند با پرسپولیس و احتمال انتقال این بازیکن به استقلال اظهار داشت: هیچ بازیکن عاقلی مخصوصاً کسی که کاپیتان تیمش باشد تیم خود را جابه‌جا نمی‌کند و به تیم رقیب نمی‌رود. ببینید چقدر فشار روی بازیکن آوردند تا مقابل هواداران قرار بگیرد که بازیکن چنین تصمیمی را می‌گیرد. وی ادامه داد: زمانی که من در استقلال بازی می‌کردم هم آن قدر فشار از سوی مدیریت باشگاه به من آورده شد و می‌خواستند من را مقابل هوادار قرار دهند. علیرضا بیرانوند گلر ملی پوش پرسپولیس هم دقیقاً چنین قضیه‌ای دارد. فشار غیرمنطقی که به بازیکن آورده می‌شود تا بیاید صحبتی برخلاف میلش کند بعد این اتفاقات افتاده است، وگرنه هیچ آدم عاقلی کاپیتانی تیمش را از دست نمی‌دهد که بخواهد به تیم حریف برود. پیشکسوت سرخابی در واکنش به این موضوع که علیرضا بیرانوند در جشن قهرمانی پرسپولیس گفته بود می‌خواهد با این تیم به قهرمانی آسیا برسد، عنوان کرد: وقتی فشارهای بیش از حدی به بازیکن وارد می‌شود او برای خروج از این فشار تصمیم غیرمنتظره‌ای می‌گیرد. بیرانوند در شرایطی قرار گرفته که برای خروج از فشار قرارددش را فسخ کرده و از پرسپولیس جدا شده است. وی در مورد اینکه اگر بیرانوند به استقلال برود با توجه به فشارهایی که از سوی هواداران پرسپولیس به او وارد می‌شود، تصمیم درستی است و می‌تواند موفق شود، تصریح کرد: جای بیرانوند نیستم که بدانم در این شرایط تصمیم درستی هست یا نیست ولی در صورتی که بیاید موفق می‌شود و هر بازیکنی به استقلال بیاید شرایط خوبی خواهد داشت. فضای بازی در استقلال وجود دارد و در این فضا امکان پیشرفت وجود دارد. البته بیرانوند که پیشرفت بسیار خوبی در فوتبال خود داشته و دروازه‌بان اول تیم ملی است. در کل فضای استقلال نسبت به پرسپولیس راحت‌تر است. نیکبخت واحدی در خصوص اینکه اگر بیرانوند با رقمی سنگین به استقلال بپیوندد آیا این مساله روی دیگر بازیکنان این تیم تاثیر منفی نمی‌گذارد گفت: مگر مبلغ قرارداد کریستیانو رونالدو چندین برابر دیگر بازیکنان النصر عربستان نیست؟ به هر حال هر بازیکنی قیمتی دارد. آخرین اخبار فوتبال ایران

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...