هرناندز: قهرمانی در لالیگا خارق‌ العاده‌ است/ خوشحالم تلاش هایمان نتیجه بخش بود

سرمربی بارسلونا پس از فتح لالیگا، این افتخار را حاصل پروژه‌ ای بلند مدت دانست و از بازیکنانش به خاطر برگزاری جشن قهرمانی در خانه رقیب همشهری دفاع کرد.
کدخبر (180668) | 25 اردیبهشت 1402 | ساعت 06:55
0 101
هرناندز: قهرمانی در لالیگا خارق‌ العاده‌ است/ خوشحالم تلاش هایمان نتیجه بخش بود
سرمربی بارسلونا پس از فتح لالیگا، این افتخار را حاصل پروژه‌ ای بلند مدت دانست و از بازیکنانش به خاطر برگزاری جشن قهرمانی در خانه رقیب همشهری دفاع کرد.

به گزارش سرخ نیوز، با قهرمانی بارسلونا در لالیگا، سرمربی این تیم ژاوی هرناندز دومین جام خود را پس از فتح سوپرجام اسپانیا در سال گذشته کسب کرد و تیم دوران بازیگری‌اش را پس از چهار سال دوباره به قله فوتبال اسپانیا برگرداند. این اتفاق برای او و مردانش به سبب پیروزی در دربی کاتالونیا و در خانه رقیب همشهری اسپانیول، لذتی مضاعف داشت هرچند جشن قهرمانی آن‌ها به دلیل هجوم گسترده هواداران عصبانی اسپانیول به داخل زمین چمن خیلی طولانی نبود و آن‌ها مجبور قطع شادی‌شان و فرار به سوی تونل رختکن‌ها شدند.

ژاوی هرناندز سرمربی تیم فوتبال بارسلونا پس از بازی به خبرنگاران درباره حس خود گفت: عالی است. کارمان به خوبی انجام و هدف‌مان محقق شد. کارمان را از ماه جولای آغاز کردیم و الان حاصل 10 ماه تلاش و باور داشتن به توانایی‌های‌مان را گرفتیم. این قهرمانی برای ثبات بخشیدن به پروژه‌‌ای که آغاز کرده بودیم بسیار مهم بود. قهرمانی در لالیگا نشان دهنده این است که کارمان را خوب انجام داده‌ایم.

ژاوی درباره بازی گفت: در نیمه اول استثنایی بودیم. مشخص بود که بعد از 4 بر صفر پیش افتادن از حریف، ممکن است بازیکنان ما دچار عدم تمرکز و سهل‌انگاری شوند. با این حال قهرمانی در لالیگا آن هم با بردن دربی، اتفاق خارق‌العاده‌ای است. این یک سناریوی ایده‌آل بود، یک اتفاق ناب. با بازیکنانم صحبت کردم و فکر می‌کنم که این بازی خلاصه‌ای از تمام کارهای‌کان در این فصل بود.

سرمربی بارسلونا درباره جنجال پایان بازی و رفتار ناشایست هواداران اسپانیول عنوان کرد: جشن گرفتن تیم ما بابت قهرمانی در زمین مسابقه کار اشتباهی نبود. به مراتب بهتر از حریف بازی کردیم و باید جشن می‌گرفتیم. تیم ما با شایستگی قهرمان شد آن هم در وضعیتی که باشگاه حال و روز خوبی نداشت. در رختکن‌مان کلی شادی کردیم. به من گفتند که جشن گرفتن ما باعث مشکل‌ساز شده است. آدم منطقی هستم اما جشن نگرفتن برای کسب افتخاری مانند این، بسیار سخت است. نباید جشن می‌گرفتیم فقط به این دلیل که در زمین اسپانیول بودیم. درک می‌کنم که ما در خانه خودمان نبودیم و درخانه حریف نمی‌توان خیلی شادی و به آن‌ها بی‌احترامی کرد اما این جشن ارزشش را داشت. می‌دانم که کنترل اوضاع با انجام چنین حرکاتی سخت می‌شود و برای همین به بازیکنان‌مان گفتم بهتر است به رختکن برویم. ادامه جشن؟ مطمئناً. امروز تیم مرخصی دارد. اگرچه ما را به خاطر مرخصی دادن به بازیکنان‌مان سرزنش کردند اما الان دیگر وقتش است.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...