هیات رئیسه، پیرو مسیر رئیس معزول فدراسیون!

در حالی که یکی از علل برکناری عزیزی خادم، دخالت مستقیم در پرونده بازیکن گابنی گل گهر بود مشخص نیست چرا با گذشت ۷۷ روز از برکناری رئیس فدراسیون این پرونده مورد تجدید نظر قرار نگرفته است!
کدخبر (37488) | 15 اردیبهشت 1401 | ساعت 14:48
0 78
هیات رئیسه، پیرو مسیر رئیس معزول فدراسیون!
در حالی که یکی از علل برکناری عزیزی خادم، دخالت مستقیم در پرونده بازیکن گابنی گل گهر بود مشخص نیست چرا با گذشت ۷۷ روز از برکناری رئیس فدراسیون این پرونده مورد تجدید نظر قرار نگرفته است!

به گزارش سرخ نیوز، ۲۸ بهمن ماه ۱۴۰۰ جلسه ای توسط اعضای هیات رئیسه برگزار شد که با رأی قاطع اعضا شهاب الدین عزیزی خادم از ریاست فدراسیون فوتبال عزل شد. در این جلسه، لیست تخلفات شهاب عزیزی خادم که شامل ۴۳ مورد بود توسط هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ارائه شد. یکی از ۴۳ تخلف نیز به شرح زیر بود؛ «دخالت مستقیم مشاور حقوقی فدراسیون فوتبال و تماس تلفنی با رییس کمیته انضباطی و دستور به رییس کمیته نسبت به اعمال نفوذ در پرونده گل گهر و بازیکن گابنی» حال سوال اینجاست اگر هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال معتقد بودند که رای پرونده بازیکن گابنی گل گهر با دخالت مستقیم مشاور عزیزی خادم صادر شده چرا بعد از عزل رئیس فدراسیون، پیگیری دوباره پرونده در دستور کار قرار نگرفت و اساسا چطور می شود از این پس به آرای کمیته انضباطی و استیناف اعتماد داشت در حالی که با همان نفراتی اداره می شود که زمانی با یک سفارش، رای پرونده به این مهمی را تغيير دادند؟!! جالب اینجاست که احسان اصولی، عضو هیات رئیسه فدراسیون نیز ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۰ در مصاحبه ای تاکید می کند که پرونده بازیکن گابنی گل گهر باید مورد بررسی مجدد قرار بگیرد اما با گذشت ۷۷ روز از عزل عزیزی خادم مشخص شد که هیات رئیسه نیز قصدی برای گام برداشتن در مسیر درست ندارند و راه رئیس معزول را ادامه می دهند چرا که اگر دسته کم به دلایلی که خودشان برای عزل آوردند اعتقاد داشتند باید تا کنون پرونده بازیکن گابنی گل گهر مورد تجدید نظر قرار می گرفت. گفتنی است ماده ۷ آیین نامه فدراسیون فوتبال صراحتا اعلام می کند؛ رکن قضایی و اعضای آنها باید در رسیدگی به پرونده ها و اتخاذ تصمیمات و صدور آرا کاملا استقلال داشته باشند و نباید هیچگونه توصیه یا دستوری از هیچ شخص حقوقی یا حقیقی در هر جایگاه یا مقامی که باشد بپذیرند. اصلی که با افشای فایل صوتی غلامرضا رفیعی، مشخصا در پرونده بازیکن گابنی گل گهر زیر سوال رفته است.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
ویدئو های مرتبط
موردی نیست.
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...