هیاهو برای هیچ؛ اراکی ها باید ممنون کمک داور باشند

چه خوب است تیمها از روی منطق و واقعیت حرف بزنند، نه اینکه بخاطر بالا رفتن یک پرچم اشتباه شرافت داوران را زیر سوال ببرند.
کدخبر (26613) | 03 اسفند 1400 | ساعت 13:43
0 59
هیاهو برای هیچ؛ اراکی ها باید ممنون کمک داور باشند
چه خوب است تیمها از روی منطق و واقعیت حرف بزنند، نه اینکه بخاطر بالا رفتن یک پرچم اشتباه شرافت داوران را زیر سوال ببرند.

  به گزارش سرخ نیوز، پس از شکست آلومینیوم مقابل پرسپولیس در هفته هجدهم لیگ برتر شاهد اعتراض شدید اراکی ها به داوران مسابقه بودیم. با گذشت چند روز این اعتراضات همچنان ادامه دارد و کار به بیانیه‌ و تهمت رسیده است! در ابتدا باشگاه آلومینیوم مدعی شد مقابل پرسپولیس، دو صحنه واضح(نه مشکوک) داوری از سوی کمک داور دوم مسابقه رخ داده که هر فردی متوجه آن می شود که این اشتباهات به زعم اراکی ها تک به تکی بود که از مهاجم آلومینیوم آفساید گرفته شد و دیگری گل اول پرسپولیس که آفساید گرفته نشد. مدیر تیم آلومینیوم نیز روز گذشته با دست گذاشتن روی این نکته که یک پُست درباره برد پرسپولیس توسط کمک داور لایک شده از لزوم بی طرفی داوران گفته است. قبل از هر چیز جا دارد اشاره کنیم که داوران فوتبال مثل همه طرفداران این رشته این حق را دارند که طرفدار یک تیم باشند و تا زمانی که این علاقه در تصمیم گیری ها و اظهارنظرها تاثیر نگذارد هیچ اشکالی نمی توان به آن وارد کرد. بنابراین به جای آسمان و ریسمان بافتن و ربط دادن هر موضوع بی ربطی به یکدیگر چه خوب است مسوولین تیمها از روی منطق و واقعیت حرف بزنند، نه اینکه بخاطر بالا رفتن یک پرچم اشتباه شرافت داوران را زیر سوال ببرند. کما اینکه در برنامه فوتبال برتر مشخص شد این ادعاها واهی و نتیجه برداشت اشتباه خود اراکی ها بوده. گل اول پرسپولیس نه تنها مشکلی نداشته است که حتی کارشناسان داوری تاکید کردند در دومین دقیقه مسابقه یک موقعیت خوب تک به تک از مهدی عبدی به اشتباه آفساید اعلام شده است. آیا پرسپولیسی ها نیز بخاطر این اشتباه به کمک داور باید اتهام بزنند؟ اگر آلومینیوم در اواخر نیمه دوم یک موقعیت گلزنی را از دست داده و بابتش شاکی است، پرسپولیس در همان ثانیه های ابتدایی می توانست به گل برسد.چه بسا این گل شیرازه آلومینیوم را از هم می پاشید و شرایط کار را برای پرسپولیس راحتتر می کرد. جالب اینجاست که حتی نظرات کارشناسان هم نتوانست تاثیری روی ماجرا بگذارد و با وجود اینکه مشخص شده یک اشتباه مشابه از سوی داوران این مسابقه به سود هر دو تیم رخ داده کماکان رسول خطیبی روی موضوع خود پافشاری می کند و می گوید اگر آن آفساید به ضرر تیمش گرفته نمی شد روند بازی عوض می شد! اینطور که بنظر می رسد مربیان ما علاقه عجیبی به خود سانسوری دارند، آنچنان که تک به تک مشابه در مقابل دروازه خودی را نبینند و فراموشی بگیرند که دو فصل متوالی است با اشتباهات داوری از پرسپولیس در اراک امتیاز می گیرند. شیوا دورانگر

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...