وندا نارا : هیچ کس از خیانت در امان نیست ، حتی شکیرا !

وندا نارا در مورد خیانت جرارد پیکه به شکیرا اظهار نظر و شرایط خواننده کلمبیایی را با خودش مقایسه کرد.
کدخبر (163229) | 18 فروردین 1402 | ساعت 23:23
0 526
وندا نارا : هیچ کس از خیانت در امان نیست ، حتی شکیرا !
وندا نارا در مورد خیانت جرارد پیکه به شکیرا اظهار نظر و شرایط خواننده کلمبیایی را با خودش مقایسه کرد.

به گزارش سرخ نیوز، وندا نارا، اینفلوئنسر و مدیربرنامه معروف آرژانتینی، در مصاحبه‌ای با شکیرا، خواننده مشهور کلمبیایی که ازسوی جرارد پیکه مورد خیانت قرار گفت، ابراز همدردی کرد. وندا نارا اخیراً با طرح ادعاهایی مبنی‌بر رابطه داشتن همسر پیشین خود، یعنی مائورو ایکاردی با زنان دیگر، به رابطه ۸ ساله با او پایان داد. واندا نارا در مصاحبه اخیر خود، علاوه‌بر پاسخ دادن به سؤالاتی مبنی‌بر رابطه آشفته خود با مائورو ایکاردی، گریزی هم به شرایط شکیرا زد. نارا در پاسخ به این سؤال که آیا بهبودی از این رسوایی (خیانت شریک زندگی) برای او راحت بوده یا شکیرا، گفت:

حداقل شکیرا پس از آن ماجرا، ۴ آهنگ منتشر کرد! آهنگ‌های شکیرا را دوست دارم و با آن‌ها می‌رقصم. نمی‌دانم پس از مورد خیانت قرار گرفتن چه حالی داشتم، اما هیچ‌کس از خیانت در امان نیست. در مقطعی از زندگی، شما یا آن کار را انجام خواهید داد و یا از آن رنج خواهید برد!

وندا نارا : هیچ کس از خیانت در امان نیست ، حتی شکیرا !اظهارات عجیب وندا نارا درباره خیانت !

صحبت‌های وندا نارا درحالی مطرح شده که او در زمینه خیانت به شرکای زندگی خود، کارنامه پرباری دارد! وندا نارا زمانی که همسر مکسی لوپز و مادر سه فرزند او بود، روابط پنهانی خود با مائورو ایکاردی، هم‌تیمی لوپز در سمپدوریا را آغاز کرد و پس از مدتی از همسر خود جدا شد تا با ایکاردی ازدواج کند. وندا نارا حالا هم متهم به برقراری رابطه مخفیانه با کیتا بالده، مهاجم اسبق باشگاه‌های اینتر و سمپدوریاست. این رابطه مخفیانه که با واکنش مائورو ایکاردی همسر وقت او و البته همسر کیتا بالده مواجه شد، نهایتاً منجر به جدایی نارا از مائورو ایکاردی شد. هرچند که وندا علت جدایی خود از کاپیتان سابق اینتر را تمرکز بر روی زندگی‌ای حرفه‌ای اعلام کرد. بیشتر از وندا نارا بخوانید

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...