ویدئویی که سلطنت رسانه‌ها را شکست؛ مواجهه با چهره مهربان زندگی رونالدو

ویدئویی توسط یکی از هواداران کریستیانو رونالدو در توئیتر منتشر شده که مربوط به رفتارهای خاکی و فروتنانه فوق ستاره پرتغالی است.
کدخبر (85111) | 08 آبان 1401 | ساعت 12:58
1 72
ویدئویی که سلطنت رسانه‌ها را شکست؛ مواجهه با چهره مهربان زندگی رونالدو
ویدئویی توسط یکی از هواداران کریستیانو رونالدو در توئیتر منتشر شده که مربوط به رفتارهای خاکی و فروتنانه فوق ستاره پرتغالی است.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، ویدئوی توییتری که توسط یکی از طرفداران رونالدو ساخته شده و لحظاتی از دوران حرفه‌ای کریستیانو رونالدو را به نمایش می‌گذارد، در فضای مجازی به شدت مورد توجه قرار گرفته و وایرال شده است. این ویدئو به نوعی توانسته تا حد زیادی روایتی که در طول سال‌ها رسانه‌ها در مورد خودخواهی و خودپسندی رونالدو داشته‌اند را از بین ببرد. این ویدئو برای هواداران این ستاره پرتغالی از این جهت خوشایند و مورد پسند قرار گرفته که رونالدو پس از بازی مقابل تاتنهام که از حضور در میدان امتناع کرد، به شدت تحت فشار رسانه‌ها و هواداران فوتبال قرار داشت. این ویدئو که با عنوان "تعدادی از ویدئوها و داستان‌های رونالدو که رسانه‌ها نمی‌خواهند تو ببینی" منتشر شده، تاکنون بیش از 25 هزار بار لایک خورده و شامل لحظاتی از رفتارهای خاکی و فروتنانه فوق ستاره پرتغالی در طول دوران حرفه‌ای فوتبالش است تا جنبه دیگری از زندگی او هم نشان داده شود. در طول دوران حرفه‌ای موفق او، البته لحظاتی از غرور و طغیان‌های دراماتیک مانند حادثه مقابل تاتنهام وجود داشته است، اما مطمئناً این اتفاقات تمامی شخصیت و هویت ستاره پرتغالی را به عنوان یک فرد تعریف نمی‌کند. در سال 2015 اعلام شد که او در صدر فهرست 20 ورزشکار خیّر جهان قرار دارد. او همچنین 165 هزار دلار برای تأمین مالی احداث یک مرکز سرطان پرتغال و همچنین هزینه جراحی مغز یک کودک که تا 83 هزار دلار هزینه داشت، پرداخت کرد. کریستیانو رونالدو کریستیانو رونالدو در سال 2019 اتوبوس تیم را متوقف کرد تا با یک کودک 11 ساله مبتلا به سرطان خون عکس یادگاری بگیرد. این اتفاق درست همان شبی رخ داد که او با یک ضربه برگردان دیدنی دروازه یوونتوس را در لیگ قهرمانان اروپا باز کرده بود؛ گلی که مستحق دریافت جایزه بهترین گل سال بود اما چیزی که برای رونالدو از آن شب باقی ماند، همان عکس یادگاری با کودک سرطانی بود. این همان کاری است که رونالدو را برایمان قابل احترام می‌کند. او کارهای خیرخواهانه زیادی را خارج از دنیای فوتبال انجام می‌دهد که بخشی از آنها در صفحه مربوط به او در ویکی‌پدیا عنوان شده است اما احتمالاً موارد بسیار دیگری نیز وجود دارد که ما درباره آنها نمی‌دانیم.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

کاربر سایت
04 شهریور 1402
عشق ، عشق و باز هم‌ عشق برای cr7
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...