ویسی باز هم تاریخ ساز می شود؟ / احیای نفت آبادان با گواردیولای وطنی!

تیم نفت آبادان‌ با نتایج خوبی که در هفته های اخیر  داشته هوادارانش را به بقا در لیگ برتر امیدوار ساخته است.
کدخبر (171687) | 06 اردیبهشت 1402 | ساعت 10:38
0 72
ویسی باز هم تاریخ ساز می شود؟ / احیای نفت آبادان با گواردیولای وطنی!
تیم نفت آبادان‌ با نتایج خوبی که در هفته های اخیر  داشته هوادارانش را به بقا در لیگ برتر امیدوار ساخته است.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، صنعت نفت آبادان یکی از عجیب ترین فصول خود را در لیگ برتر سپری می کند. این تیم قدیمی و پر هوادار خوزستانی که در قعر جدول برای بقا در لیگ برتر رقابت می کند، در طول هفته های که گذشت مرتبا در حال تغییر کادرفنی و انتخاب سرمربی بوده است. زردپوشان فصل را با رضا پرکاس استارت زدند، اما قبل از هفته هفتم با این مربی قطع همکاری کردند تا بهنام سراج موقتا روی نیمکت بنشیند. در ادامه فیروز کریمی به عنوان سرمربی انتخاب شد و علی رغم تجربه زیاد نتوانست نفت را از قعر جدول جدا کند تا مدیران این باشگاه به سراغ مربی خارجی بروند. ادسون تاوارس برزیلی هم دوای درد آبادانی ها نشد تا آن ها دوباره به گزینه ای ایرانی شیفت کنند و گواردیولای وطنی! را روی نیمکت خود بنشانند.

احیای نفت به دست عبدالله ویسی

عبدالله ویسی که سابقه حضور در تیم های خوزستانی را در کارنامه دارد، در گام نخست توانست از ملوان یک امتیاز بگیرد و سپاهان را برای برد در نقش جهان، جان به لب کند. بردی که با اعتراض این مربی و شاگردانش همراه بود و آن ها اعتقاد داشتند توپ رامین رضاییان از خط دروازه تیمشان رد نشده و حریف روی اشتباه داوری آن ها را شکست داده. این مسئله تایید برخی کارشناسان داوری را به دنبال داشت.

ویسی باز هم تاریخ ساز می شود؟ / احیای نفت آبادان با گواردیولای وطنی!

نفتی ها بعد از نمایش خوب در مقابل صدرنشین لیگ، تیم مس کرمان را در یک بازی جنجالی شکست دادند. تساوی مقابل پیکان در هفته بیست و ششم و این آخری که برد ۴ گله مقابل مقابل نساجی باشد اوج شاهکار ویسی بود. کسب ۷ امتیاز از ۵ بازی، زدن ۷ گل به حریفان و دریافت تنها ۳ گل آن هم از تیمی که در ۲۲ بازی قبلی فقط ۱۳ امتیاز گرفته بود یک پیشرفت قابل توجه به حساب می آید. ویسی در حالی در این هفته ها دو برد برای نفت آورده که همه مربیان پیشین این باشگاه روی هم رفته این تعداد برد را داشتند. به نظر می رسد شوک تغییر مربی بالاخره در نفت جواب داد!  

تقابل با مدعیان در سه هفته پایانی

حالا این دوست داشتنی خطه جنوب با امیدواری زیادی در هفته های آینده پا به میدان خواهد گذاشت و منتظر است تا باز هم مس کرمان امتیاز از دست دهد تا بتواند جایگاه این تیم را در رتبه چهاردهم بگیرد. ناگفته نماند که این دو تیم در حال حاضر یک امتیاز با هم در جدول فاصله دارند.

صنعت نفت آبادان این هفته در یک بازی سخت باید مقابل استقلال در آزادی به میدان برود. سه امتیاز این بازی همان قدر که برای ویسی و شاگردان جنبه حیاتی دارذ، برای آبی پوشان حائز اهمیت است. چرا که در صورت شکست در این مسابقه باید با قهرمانی وداع کنند. نفت آبادان‌ پس از رویارویی با استقلال در آبادان میزبان ذوب آهن است و در هفته آخر باید به مصاف گل گهری برود که برای کسب سهمیه تلاش می کند. تقابل با دو تیم بالای جدول خبر از کار سخت ویسی و شاگردانش در هفته های آتی دارد. آیا این مربی باز هم تاریخ ساز خواهد شد و همان طور که توانست در لیگ پانزدهم تیم استقلال خوزستان را به قهرمانی برساند، بقای دیگر تیم خوزستانی را در لیگ برتر بیست و دوم رقم خواهد زد؟

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...