پاسخ جنجالی ساپینتو به کری خوانی خبرنگار صربستانی

ریکاردو ساپینتو به خوبی پاسخ کری خوانی باشگاه وویوودینا صربستان را داد.
کدخبر (215932) | 13 مرداد 1402 | ساعت 07:53
0 108
پاسخ جنجالی ساپینتو به کری خوانی خبرنگار صربستانی
ریکاردو ساپینتو به خوبی پاسخ کری خوانی باشگاه وویوودینا صربستان را داد.

به گزارش سرخ نیوز، آپوئل قبرس که ریکاردو ساپینتو سرمربی سابق استقلال را روی نیمکت خود دارد، توانست با نتیجه 2 بر یک از سد وویوودینا صربستان عبور کرده و راهی دور بعدی مرحله مقدماتی لیگ کنفرانس شود. نتیجه‌ای که باعث شد تا سرمربی پرتغالی، پاسخ کنایه‌های تیم حریف را بدهد.

پس از قرعه کشی این دور از رقابت‌های لیگ کنفرانس، اکانت توئیتری وویوودینا، کری خوانی با سرمربی سابق استقلال را آغاز کرد. آن‌ها با بازنشر ویدیویی از تقابل با ستاره سرخ بلگراد و با قرار دادن یک ایموجی خنده، خطاب به تیم آپوئل نوشتند: از مربی خود بپرسید که آیا این بازی را به خاطر می‌آورد؟

این ویدیو که هایلایت دیدار ستاره سرخ بلگراد و وویوودینا از هفته بیستم فصل 2012 – 2013 بود، با شکست سه بر صفر تیم ساپینتو همراه شد. سرمربی پرتغالی در آن فصل هدایت ستاره سرخ را برعهده داشت و برای قهرمانی می‌جنگد. در شرایطی که تیم او فقط 2 امتیاز از پارتیزان عقب بود، در سه هفته پایانی از جمله دیدار با وویوودینا مغلوب شد و در نهایت دوم شد.

پاسخ جنجالی ساپینتو به کری خوانی خبرنگار صربستانی

پس از اینکه ساپینتو شب گذشته توانست با آپوئل از سد وویوودینا عبور کند، به کری خوانی تیم صربستانی پاسخ داد. او در نشست خبری بعد از بازی و درباره دیدار بعدی تیمش مقابل حریف گرجستانی گفت: ما اکنون در مورد بازی بعدی صحبت نخواهیم کرد، ما برای آن زمان داریم. فراموش نکنید که امشب بعد از سه سال در خارج از خانه پیروز شدیم

در ادامه و در حالیکه ساپینتو از خبرنگاران صرب عصبانی بود، گفت: و آخرین نکته، خطاب به دوستان روزنامه نگارم در صربستان که از من سوالی نپرسیدند. وقتی قرعه کشی انجام شد، همه با تمسخر نوشتند زمانیکه ساپینتو در ستاره سرخ بود، 0-3 به وویوودینا باخت.

او ادامه داد: اما شما فراموش کردید که بگویید ما با تعدادی بازیکن 17 ساله و 18 ساله به اینجا آمدیم. هیچ کس این را نگفت. در آن تیمی که من به اینجا آوردم، یازده بازیکن 17 و 18 ساله بازی کردند. این را به یاد داشته باشید که در آینده همه چیز را کامل توضیح دهید و فراموش نکنید که من اکنون دو بار برنده شدم! هم در بازی رفت و هم در بازی برگشت.

آخرین اخبار فوتبال خارج

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...