پاسخ طعنه آمیز ایلان ماسک به جنجال جدید مگان فاکس

دیدگاه‌های مگان فاکس درباره تربیت فرزندان این روزها حسابی وایرال شده و افراد متعددی درباره آن اظهارنظر می‌کنند.
کدخبر (196317) | 28 خرداد 1402 | ساعت 22:15
0 352
پاسخ طعنه آمیز ایلان ماسک به جنجال جدید مگان فاکس
دیدگاه‌های مگان فاکس درباره تربیت فرزندان این روزها حسابی وایرال شده و افراد متعددی درباره آن اظهارنظر می‌کنند.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، چند روزی است که نام مگان فاکس، بازیگر سرشناس هالیوودی، حسابی با حاشیه همراه شده و البته این بار، دلیلش هنرنمایی‌های او در مقابل دوربین‌ها نیست.

جنجالی که مگان فاکس به پا کرد

یک توئیت ازسوی رابی استارباک محافظه‌کار، حالا موجی از انتقادات از خانم فاکس را به‌همراه داشته و بسیاری از افراد بر این باورند که او تأثیری منفی برروی فرزندانش دارد. حالا ایلان ماسک هم وارد گود شده و درباره این بحث جنجالی اظهارنظر کرده است. مالک کمپانی‌های بزرگی از جمله تسلا، اسپیس ایکس و توئیتر، با سبک خاص خودش، پیغام مرموزی را نوشته که تفاسیر مختلفی از آن انجام شده ولی اکثر این تفاسیر، به نفع استارباک قلمداد می‌شوند. پاسخ طعنه آمیز ایلان ماسک به جنجال مگان فاکس

مگان فاکس و اتهام کودک آزاری

جنجال از آنجا شروع شد که استارباک، مگان فاکس و برایان آستین گرین، نامزد سابقش که پدر هر سه فرزند او نیز هست، را متهم به کودک‌آزاری کرده است. این اتهام به این دلیل مطرح شد که تصاویری از مگان فاکس 37 ساله منتشر شده که همراه با فرزندانش بیرون از خانه هستند و آن‌ها لباس‌هایی را به انتخاب خودشان به تن کرده‌اند؛ البته استارباک بر این باور است که این لباس‌ها مطابق با جنسیت این بچه‌ها نیست. همانطور که انتظار می‌رفت، مگان فاکس پاسخ قاطعی به این انتقاد داشت و استارباک جمهوری‌خواه را متهم کرد که از فرزندان او به‌عنوان اهرم استفاده کرده و بهانه‌های نادرست و مخربی را مطرح کرده است. فاکس در این رابطه گفت:
هی رابی استارباک، من واقعاً نمی‌خواهم به تو این حجم از توجه را بدهم؛ چون واضح است که تو به‌دنبال قدرت هستی. ولی بگذار چیزی را به تو یاد بدهم. صرف نظر از اینکه هرچقدر ممکن است برای به‌دست آوردن ثروت، قدرت، موفقیت یا شهرت، ناامید شوی، هرگز از کودکان به‌عنوان اهرم استفاده نکن. مخصوصاً با ادعای بدخواهانه و نادرست سوءاستفاده از هویت جنسی فرزندانم برای جلب توجه در کمپین سیاسی‌ات. این کار تو را در سمت اشتباه دنیا قرار می‌دهد.

پاسخ طعنه آمیز ایلان ماسک به جنجال مگان فاکس

واکنش ایلان ماسک به جنجال مگان فاکس

وقتی از ایلان ماسک درباره این موضوع سؤال شد، او با بهره‌گیری از توئیتر، نظر کنایه‌آمیزی را منتشر کرد و نوشت:
به‌دنبال استخدام یک معاون جادوگر و تبلیغات هستم.
البته این پیغام باعث شد تا ماسک پیغام‌های بیشتری دریافت کرده که از او می‌خواستند تا موضع شفافی در قبال این مسئله بگیرد و یکی از کاربران با منشن کردن نام مگان فاکس نوشته بود که مگان فاکس در تبلیغات گزینه بدی نیست. پاسخ طعنه آمیز ایلان ماسک به جنجال مگان فاکس و پاسخ ماسک همچنان پرابهام و دوپهلو بود:
هیچ کسی کامل نیست.
اخبار جدید بازیگران سینما

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
درک لانسفورد
هادی چوپان
مستر المپیا 2023
سامسون داودا
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...